Clenbuterol

Príspevok v téme: Clenbuterol
SisuškaTT

Dobrý deň práve som si objednala CLENBUTEROL z jednej internetovej stránky kde predávajú steroidy.
Mám 19 r. 172 cm a 60 kg a netuším ako správne tento liek dávkovať . Môžete mi prosím poradiť? Učinkuje to vlastne? Ako dlho mám tento liek užívať? Je potrebné pri užívaní cvičiť? Potrebujem schudnúť 10 kg kôli ponuke ktorú som dostala stihnem to do mesiaca? Ďakujem veľmi pekne :)

karoro232

Ja som clenbuterol mal, balkansky, lepsi je zevraj cinsky ale tazko je zohnat..S upravenou stravou som som za mesiac a pol schudol 16 kg...Samozrejme s cvicenim, behanim, takze ziadny FAKE to nieje...

freedomsk

Vieš prosím ťa variť ?
Lebo ak nie a stále sa stravujes prepac za výraz tými srackami tak to nemá potom význam!
Fast food ale zdravý si môžeš urobiť aj doma len si to chce sadnúť na zadok a troska pogooglit ;)
Ja si nejaký MCdonald alebo iné chutné nezdrave jedlo dám tak raz za pól roka kvôli zmene chuti.
No svedomie by mi nedovolilo byt na tomto zradle cely deň ...
Takze pekne začni aspoň behať a bikovat + nejaký fitness a strava!!! A potom sa tu bude dat ďalej radiť ;)

trpazlik

človeče to su poriadne bludy,čudujem sa že niekto vobec podlahne takým to klamstvám stále a tie potraviny a lieky živia ludí čo ich vymysleli.

ani cent by som nedala ani polysterovým chlebikom a žiadnym liekom.

radšej zdvihni zadok zdravo sa stravuj športuj a preštuduj si prečo si pribrala ako fuinguje mozog, možno potrebuješ mat nadváhu aj 10 či viac kil,podla toho aký si typ.

SisuškaTT

no moc ste ma nepotešili teda.. schudnúť potrebujem kôli ponuke. A so stravovaním mám velké problémy pretože nelúbim jesť. Skoro vôbec nič mi nechutí a to čo mi chutí a čo jedávam sú povačšinou polotovary, fast food, mastné , tučné a veľa sladkostí

freedomsk

Clenbuterol nie je v kategórii steroidy ;) je to liek ktorý používajú astmatici..

A aká to bola presne značka ? Lebo s pravdepodobnosťou ti poviem že to máš fake :/ z takýchto stránok nie je dobre kupovať
Ale taktiež si myslím že na tvoju výšku máš váhu OK prečo chceš chudnut resp čo ocakavas, cvičis pravidelne, stravujes sa dobre ? Lebo ak nie tak ti celnbuterol nepomôže ;)

freedomsk

Ahoj Sisuska

S clenom okrem ineho mám skúsenosti a je to vážne efektne kedže ide o lekarensky výrobok ktory sa uz twraz nevyraba teda ak sa nerozpravame o UG výrobcoch
Napíš mi prosím ťa stránku značku, odkiaľ si objednavala lebo predpokladám že to čo ti príde bude fake a účinkovať nebude treba na to dávať bacha lebo takto nevieš čo do seba davas
U mužov sa davkovanie ordinuje do 16mcg
U žien tak do 8mcg no ak máš problémy zo srdcom tak to určite neber !!! To či to funguje sa prejaví v poteni triaske rúk, busenie srdca takze to nie je len tak
Dĺžka cyklu trvá 21 dni na konci pekne vyklesas potom aspoň 2tyzdne pauza a cyklus môžeš opakovať

:))