Váha stúpa a ja neviem prečo

Príspevok v téme: Váha stúpa a ja neviem prečo
Žužova

Ahojte,som tu opäť a opäť s problémom týkajucim sa váhy..
Ja už naozaj neviem čo mám robiť,naposledy som písala ako sa chcem vyhladovať ale začala som inak, začala som cvičiť a jesť normálne..som síce celé týždne doma okrem víkendov nechodím nikam skoro ale doma sa snažím mať pohyb a cvičím ..predpredvčerom som cvičila hodinu v kuse až tak že mi pot kvapkal z vlasov a bola som jak zmoknutá myš,na druhý deň som mala aj peknú svalovku no tu som zase rozcvičila. obmedzila som moje oblebené pečio na ktorom som myslela že som závislá no teraz ho jem iba ráno a aj to niekedy nie,proste minimum .. viac jem bielkoviny ,snažím sa jesť tak aby som sa neprejedla a nemusela ísť neskôr vraciať (PPP) ... Jem níktočné tvarohy jogurty vela škorice ,tým pádom som aj stratila chuť na sladké čo ma velmi teší ..do zeleniny dávam olivový olej,všetko robím na olivovom oleji,jedávam občas aj vlašské oriešky .. proste snažím sa zdravo a aby váha šla dole,ale ona ide hore :O ..po tom cvičení naposledy som na druhý deň mala dokonca o 2 kilá viac ,naozaj neviem čo to má znamenať či som nejak zadržala vodu alebo to oli svaly,lebo nohy som spevnila ,dokonca aj moje vnurorné stehná aj zadok mám pevnejší ,no neviem či by som vdaka tomu mala o dve kilá viacej .. Stracaju sa mi klučne kosti pod tukom..stehná mam zase o 2 cm väčšie ,..proste priberáma neviem z čoho, čo robím zle ?

Prestala som vracať ,prejedať sa ,jesť pečivo a sladkosti.. a priberám ? Už začínam mať depky aj ked sa snažím ich nejak eliminovať ale už sa začínam vidieť tučná a rozmýšlam že začnem zase hladovať ... ČO sa to deje že namiesto chudnutia mi váha ukáže viac ? čo som zase posrala ? :( ... Odpovedám,ak si tu prosím vyjadri sa k tomu ,ty si sa mi ukázala ako odborníčka na toto ,rada by som vedela tvoj názor prečo mam na váhe viac lebo už mi je do plaču z toho.

Je to svalstvo alebo tuk alebo voda alebo čo je somnou,je to normálne ? poradte mi PROSÍM :(

bambi28

ahoj,cele je to podla mna v tom ze je telo v soku a robi si zasoby,hoci ide ta vaha hore,tak sa niekde stopne.ja som mala anorexiu aj bulimiu.pri anorexii vaha 38 minimum,potom som pribrala v nemocnici na 50 a doma som potom este pribrala az na 67.ale teraz som zase schudla za rok na svoju vahu pred chorobou,cize mam 53.jem vsetko,sportujem a som stastna ze som z toho von,ale beriem lieky stale.

M8cr6

žužova

pomaličky, zvladneš to. skus jesť všetko, ale v menšich davkach, ak zvladneš, tak tretinu z toho, čo ťa obvykle nasytilo. možno budeš hladna odchadzať od stolu, ale po chvili to prejde. piť veľa tekuktín je veľmi dôležité, to iste už vieš. niekedy keď na mňa ide ,,pažravá,, tak sa premôžem a počkám do rána a vtedy si to doprajem.(však jedlo z chladničky neujde :D) že cvičíš je velmi dobre. na váhu sa vtedy nedívaj. stále lepšie mať 55kg a byť spokojná ako 53 a ,,to sa mi nepáči a to mi visí..inak mne sa pozdáva ako sa stravuješ. treba vytrvať, ked si sa neviem kolko rokov o to nestarala ako sa stravuješ alebo si jedla čo si videla a zvracala, myslíš že za dva týždne sa stotožníš s novým životným štýlom? ani za rok nie, aspoň dva tri a potom to bude automaticky...verím tomu, že to zvládneš :-)

korkova

Nevyhovaraj sa na to ze ti je to sudene.

Bulimia ti nic nedava, v nicom ti nepomoze.

Chudnutie nie je o vahe. Je o tom, ako vyzeras. Mne osobne sa viac pacia chude baby ktore su svalnate a maju aj 65kg ako vychrtnute 45kg ktore mozu vyzerat pod trickom rovnako.

Nevzdavaj sa, nemas co stratit a pravidleny prijem potravy je zakald. Jedlo je 70% uspechu kazdej dobrej postavy.

Žužova

Neviem už čo dalej ,dnes som to nezvladla a opäť sa našla s hlavou v hajzli.. zo samej seba mi je zle.. Bulimia je špina ale asi sme si súdené, v dobrom aj v zlom..

Snáď zajtra budem mať hlavu čistejšiu

Žužova

Odpovedam ,ďakujem ,krásne jedálničky väčšinu z tých vecí aj jedávam :) ďakujmem určite v tom niečo nájdem,pomohla si mi :) ..

Baby to mi ani nehovorte že sa schudnuť takto naozaj nedalo :( ...Ja to ešte skusim,skusim sa viac hýbať a jesť menšie tie porcie a potom uvidím ,dúfam že výsledky busú lebo ak nie tak už teraz viem že mi neostane nič iné ako vhupnuť do toho kolotoča...
A asi naozaj potrebujem už robotu konečne...nejaký pravidelný režim kedy nebude ani čas jesť.. Ďakujem vám ,držte sa aj vy

RNG

Az 60% zien ma dnes nizku cinnost stitnej zlazy, tj celkove spomalene spalovanie. Len mala cast toho sa da dokazat beznymi krvnymi testami/ Nizka cinnost stitnej zlazy je spojena s nedostatkami selenu a jodu, co odporucam kazdemu doplnat. Podobne aj zinok, vitaminy C E a D-3, mikrovlakniny a probiotika.
Lebo toho mane zialbohu v nasej dnesnej potrave podla mnohych lekarov vyskumnikov prilis malo. Teda podla novsichj vyskumov, nie podla archaickych tabuliek odporucenych dennych davok, ktorych sa lekari tak krcovite a spiatocnicky drzia.To su totiz cisla z roku 1948 a lekari ich odmietasju zmenit, aj napriek desiatkam tisicov vyskumnych sprav, co tvrdia ze to treba uplne zrevididovat.

dasky

cry2 - ja som vždy vážila okolo 55kg, lenže pri mojej výške 163cm to bolo dosť.. Potom prišli stresy ohľadom školy, zdravotné problémy a schudla som na 45. Mala som krásnu postavu, no ako náhle som začala normálne jesť, váha šla hore. Keď som bola na 50kg povedala som si, že začnem zdravo jesť, behať - tak ako som už raz písala. No a len som pribrala. Teraz mi je ľúto vôbec dačo zjesť, lebo aj keď to zjem potom mi je z toho zle - psychicky to nezvládam, ja si to uvedomujem že to je hrozné.