Strašne boľavá vyrážka

D0minika

Toto isté som mala ja pred dvoma týždnami na líci. Sú to take hrozne uzly, ktoré NEVYTLÁČAJ, pokiaľ tam nevidíš hnis. Zbytočným stláčaním si poškodíš pokožku a može zosstať aj jazva. Ak máš takéto problémy stále, chod ku kožnej, tá ti už niečo predpíše.

orchidejka

urcite si to netlac lebo si iba zle narobis. nie je to typicka vyrazka ktora sa da vytlacit. ja uz som nevedela cim vsetkym moznym som si mam natriet lebo som mala pocit ze mi nic nepomaha a iba tak som vyskusala na tu bolest dat veral gel. je to analgeticka a antiflogisticka masticka a neuveris do 2 dni pri natierani raz denne (na noc) ta vyrazka zmizne. nemas ziadne jazvy, proste ten opuch ci co to tam vznika je prec. neviem ci by som alkohol odporucala lebo ono ti ju vysusi a potom ani makeup na to nenanesies a ked vravis ze si si ju aj vytlacala, tak si vyrobis celkom paradne suche miesto v jej okoli

centik

ja mam niekedy takych vyražok na tvári aj viac... viem, vyzerá to strašne a boli to ešte horšie.. len sa toho nedotykaj, netlač to, len ak uvidíš bielu hlavičku, ja si davam na take vyražky zinkovu masť... potom to vytlačim, ostane mi veľka jazva, niekedy až do fialova a potom sa dlho hojí, ale ja mam zlý typ pleti