Bitky medzi mužmi a ženami

fireplace

jedulka, dakujem za odpoved.
A tak podla mna aj ked je chlap opyty, moze zena s nim robit co chce, nema on jej co ublizit. Vsak aj opyty clovek ma stale ten isty charakter, az nato, ze uplne bez pretvarky...
Tu ranu v detstve, si si nezasluzila. Mal ta nejak inak ukludnit, nie ta priviest do bezvedomia.
Podla toho co pises to vyzera tak, ze si nemala zavidenia-hodny zivot:/
A pricina toho, preco tvojho muza drazdilo tvoje stastie? V kazdom pripade to bolo od neho otrasne! Skusila si mu to vtedy niekedy povedat? Vysvetlit? Povedala si mu, ze ta bije kvôli tomu, ze si stastna? Ale aj tak to je teraz uz hadam jedno.
Este raz dakujem za odpoved.

lienocka2808

mne sa to stalo 2x v zivote, ze som sa pobila s chalanom a nie som z toho prave nadsena, ze sa neviem ovladat. Prvy pripad, ked ma bývalý týzden natahoval a ja som vedela, ze ma podvadza, tak ked to konecne vyklopil, tak som sa zrutila v aute a to som mala naspat soferovat zo senca do ba. Tak reku, ze on pojde v aute zamnou aby som nehavarovala az do ba. Tak kdesi cosi za sencom sa zrazu otocil a siel naspat. Neskutocne ma nasral, tak som mu vliezla do auta a on sa na mne SMIAL. Tak to som uz nevydrzala a zacala som ho bit hlava nehlava a dostal teda riadne, on mi to nastastie nevratil, lebo neviem ako by som dopadla.
Druha bitka bola tento rok na silvestra s mojim priatelom, ked mi dosla sms od byvaleho, ze stastny novy rok mi praje. Tak to nemohol moj terajsi priatel uniest, zacal mi robit sceny jak vysinuty a nakoniec mi povedal, ze som stetka. Tak som mu povedala, este raz mi to povies a taku ti vrazim, ze sa nespamatas. A on na to: stetka, stetka, stetka, stetka... tak ja zas amok a skoncili sme tak, ze 1.1. sme sli on brutalne domodrinovany ja doskriabana asi po celom tele domov, ale este rano okolo piatej po tomto extempore sme mali uzasny sex :)

Sisi111

Aj ja som mala tak vztah ze led som chlapovi strelila facku(opravnenu) poriadne mi ju vratil...holt mlada, sprosta teraz som uz len mlada :)

A zo skoly si pomatam na jednu ,,bitku" baba a chalan sa chvilu bili ale bola to len taka slaba bitka noc silne take stuchance chalan pptom prestal a baba ho este slovne provokovala asi 5x jej povedal ,,dost" a kedze neprestala.dal jej pastou priamo do tvare... Dnes ma krasny biely chrup - umely.... v ustach jej zostal snad 1 vlastny zub

jedulka

fireplace...už vím jak to myslíš a rozumím ti i proč se ptáš.Ona taková hysterická ženská a ještě když se napije, na to musí mít člověk opravdu nervy a některé muže za to, že neuhodí velmi obdivuji a vážím si jich.např. Wayne. uchytit jí zezadu,a počkat než jí amok přejde,to by mělo stačit.Ale já hysterka nejsem a nikdy jsem nebyla.Ani jsem si popravdě nikdy žádnou ránu "nezasloužila".I když na jednu možná ano.Od otce,pamatuji si jí dobře. Seděli jsme před nedělním obědem a čekali až nám mamka nabere.Znáš to děti.Dlouhá chvíle, šťouchali jsme se.Tak jsem ji jednu dostala a byla jsem prý podle matky 2 hodiny v bezvědomí,co já vím, nic si nepamatuji, jen jak mi padá hlava do talíře.
Nebyla jsem nevěrná,nepořádná,alkoholička,nedobrá matka, když je chlap ožralej vím, že se mu má všechno odkývat a souhlasit s ním,dokud nevystřízliví atd.Ne, at si to vzpomínám jak chci poctivě,vždy to byla jen zlovůle ze strany otce nebo exbezmozka. Ex ten nenáviděl,když jsem byla spokojená, na to my stačilo si poslouchat písničky,když nebyl doma samozřejmě,ale pocit štěstí a radosti,byl pro něj znakem nějaké špatné činnosti, nebo co já vím, co se tak v chorém mužském mozku může zrodit.Na to spíš odpověz ty.

fireplace

jedulka, ja to myslim tak vseobecne v tvojom zivote, ci bol nejaky fyzicky utok od manzela na teba aj dobry, spravny. Ci si teraz vlastne rada za ten utok ktory na teba bol. Pretoze by si asi inak cosi spravila, zaco by si sa nwm nenavidela alebo ja neviem. Kedze si uz asi starsia, tak by nemal byt problem, aby si povedala pravdu, ak naozaj uznas, ze niektory utok bol spravny. Uz si starsia, tak asi uz budes mat vsetky utoky v sebe poriesene, pochopene, drvivo urcite v zlom, ale ci tam bol aj nejaky, za ktory si teraz vdacna... Samozrejme nemusis odpovedat... Len ma to tak zaujima. A nemyslim nejaku facku od oca po zadku, ked si bola neposlusne decko...

Wayne

Raz som videl ako 5 žien bilo chlapa na zemi chudáčik pekne dostal ale kto vie čo spravil. Ja by som ženu nikdy nebil ale skôr spacifikoval(chytil okolo tela, silno držal) lebo niektoré ženy majú riadne hysáky a nikdy neviete čo spravia v nepríčetnosti.

jedulka

ty co jsem rozdala já, byli rychlejší jak blesk.Taková maličkost jako pokřik ty k...o,ani nepřemýšlíš a už se válí na zemi.
Když budeš číst pořádně můj příspěvek v něm nepadla facka ....ale rána to byla.

ps2

Ja som sa bránil len rečami, ja by som ženu neudrel. Možno by to niekedy aj trebalo, takú facku, ale to by som nedokázal.

jedulka

Facky od mužů byli úplně zbytečné, nic na mě nezměnili,akorát,jsem je nenáviděla ještě víc.Byli jen od dvou mužů, od otce a od ex manžela.Oba na to doplatili.