Duch v byte?

Príspevok v téme: Duch v byte?
Suzie14

Ahojte,

mám taký problém. V jednom byte bývame už dosť dlho možno je to už 10 rokov a dejú sa tu divné veci.
Začalo to tým, že som sa ráno zobudila a mama mi, v podstate, vynadala, že som v noci bola na záchode a zapla som lampu v obyvačke a nechala ju svietiť. Lenže ja sa tmavému bytu radšej vyhýbam a tak nechodím cez noc na záchod. Určite som to nebola a sestra povedala, že ona tiež nie. Mama si ale stále išla za svojím, lebo vraj počula, ako niekto otvoril dvere záchodu. Ráno sa zobudila a v obyvačke sa svietila lampa. Nechali sme to tak, ale tá lampa sa zasviecovala ešte niekoľkokrát po tom. Dokonca aj pri mne. Sedela som za pc a hneď za ním bola ta lampa. Mama bola na balkóne. Pred mojimi očami sa zapla!! Mama a oco na takéto paranormálne javy neveria, preto sa stále vyhovárajú, že to je len nejaký elektrický skrat. Ja so sestrou však pochybujeme.

V detskej sme mali TV s DVDečkom. Často sa to dvd samo od seba zapínalo, a tiež sa to stalo aj predo mnou. Sú to dlhé príbehy, radšej to napíšem skrátene. Teraz je to DVD odložené.
Ďalej. Mám svoje fotky z detstva povykladané na poličke nad skrinkou. Raz ráno som sa zobudila a všetky fotky boli spadnuté na zemi pod skrinkou. Lenže nie je to možné, aby spadli kvôli tomu, že som ich zle položila. Stáli tam tak dlho a nikdy nespadli. K tomu boli dobre opreté.

Mama chodí skoro ráno do práce a tak vždy budí mňa alebo sestru, aby sme si ľahli k mladšiemu bratovi. V to ráno som šla ja, keďže sestra stanovala. Okolo ôsmej sme sa s bratom zobudili a šteklili sme sa. Prikryla som so celá perinou, aby ma nemohol poštekliť. Zrazu sa nesmial, bol ticho. Pomaly som sa odkryla a zbadala som jeho vystrašený výraz. Hrala hudba. Samo sa zaplo rádio. Smiala som sa z neho, aby som zahnala tú náladu, ale vnútri som sa tiež zľakla. Síce po tom všetkom som už na tie javy zvyknutá.

Myslíte, že je to duch? Neviete, ako by som sa s ním mohla "dorozumievať"? Nevyzerá to tak, že by dokázal ublížiť..

Suzie14

Hej a ešte som zabudla jednu prihodu a ja že čo mi to chýba..
Spali sme a vedla postele mám vežu.. (radio:D) .. a počuvali sme hudbu pri spaní. A v noci zničoho nič zrazu sa otočilo koliesko a volume sa dalo na maximum... To bol taky šok.. Myslela som že skolabujem. Rychlo som to vypla a potom som nemohla zaspať. Ale si to predstavte.. kludne spite a zrazu tak nahlas hudba, basy. No mala som dosť.....

Blondula

ja mam macku,ktora mi tiez par krat urobila par sokov ked som byvala v spanielsku,ale osobne sa nic v tom byte nedialo.len priatel mi tvrdil,ze tam strasi,ze ako keby videl ducha nejakej zeny :D :D ze dokonca raz sa prebudil a videl ju medzi dverami v spalni stat a pozerat na nas a vtedy sa zobudil,zapal svetlo a macka samozrejme schovana pri mne :D ja som mu neverila,lebo on casto fajcil travu a veru toho videl az az :D :D ...ale ta macka ma stale znepokojovala....

Suzie14

Katarína

hej tiež poznam vela pribehov kde psy zachytia ducha :) väčšinou sedia napnutí s nastraženými ušami a pozeraju do tmy... nemám psa ale na jednu noc by som si ho vzala a sledovala :D :)) snád by som vdaka nemu niečo zistila :)

katarína...

ja som na duchov neverila, ale už sa párkrát stalo, že na schodisku máme lampičku na baterku, ktorá sa v noci zasvieti na pohyb a pár krát sa v noci zapla...celá rodina sme boli okamžite hore a prehľadali dom a nič

no a mám psíka. niekedy sedí v spálni a havká do obývačky a nikto tam nie je. v noci je to najstrašidelnejšie vám poviem.

alebo ja som v spálni, mám zažatú lampičku a psík je v obývačke v tme a leži na koberci. naraz vyskočí a uteká ku mne celá prestrašená a pozerá na jedno miesto do tmy a vrčí.

no fakt na infarkt !

shy

Suzie14 aale, robím si srandu :)
ktovie čo to máte doma, možno tam žiadneho ducha nemáte a len sa zbytočne strachuješ, nemusíš to brať tak vážne
a nepovedala som, že na také veci neverím a keby sa mi to stalo, čo ja viem trebárs by som si s tým duchom pokecala keby ma zrovna nechcel zabiť

Suzie14

Shy- veci spadli uuurčite koli prievanu .. hlavne že sa to stalo v noci a balkon cez noc nemame otvoreny a dvere vždy do deckej zatvarame -_- vidno že sa ti nikdy nič také nestalo a že na to neveríš ale keby si to prežil ty neviem čo by si robil... -_-

Blondula

skus vypnut lampu,tv..elektroniku zo zastrcky a ked sa to aj tak zapne,jednoznacne v byte duch je :-) ... tak to aspon robia vo filmoch :D

shy

Prd paranolmal activity, samovolné zapínanie elektroniky - problém s elektrinou, padnuté veci - prievan
a tento úsek nechápem, to malo pridať na dramatickosti?:
Mama chodí skoro ráno do práce a tak vždy budí mňa alebo sestru, aby sme si ľahli k mladšiemu bratovi. V to ráno som šla ja, keďže sestra stanovala. Okolo ôsmej sme sa s bratom zobudili a šteklili sme sa. Prikryla som so celá perinou, aby ma nemohol poštekliť. Zrazu sa nesmial, bol ticho. Pomaly som sa odkryla a zbadala som jeho vystrašený výraz.