Piercing v chrupavke

sue141

ahojte :) náhodne som našla túto tému :) tak ja som si dala v stredu pierc do chrupavky - industrial. a až dnes, v piatok to začalo teda poriadne pobolievať. ucho mam červené a mierne napuchnuté. starám sa o tom, dávam si na to repíkové obklady, dezinfikujem niekoľkokrát denne, aj si točím a pohybujem s náušnicou hore dole, aby mal kadiaľ ten chrupavnkoý mok odtekať. problém je v tom, že sa strašné bojím, že sa mi to zápali, že budú z toho fatálne následky, že mi ucho odrežu a podobne :D ja som v takýto veciach totižto úplny strachopud a stresák :) viem, že je to poriadný zásah do tela, ale naozaj som po ňom dlho túžila a chcela som si spraviť radosť.. len ten strach že sa niečo stane :/ neviete mi niekto povedať ako dlho to budem mať take opuchnuté a červene? alebo ako zmierniť aspoň ten opuch. vopred dakujem :)

miauu

u kazdeho rozne, mne sa to nejak zle hojilo tak som si to vybrala nakoniec ale piercing tragus zase uplne v poriadku, prve dni take opuchnute potom v pohode :) niektori co to maju ze nemohli mesiace spat na tej strane, je to rozne ale hlavne v studiu kde vedia co robia