Moj frajer - bordelár

Príspevok v téme: Moj frajer - bordelár
vanilkaa

čaute,
prosím vas aj vy máte takúto skusenost ? Chodim s mojim priateľom 3 roky, zo začiatku mi nič nevadilo(asi preto ze som k nemu nechoodila - on ku nam) a začalo mi vadiť ze je strašný bordelár. Ja neviem, možno len ja s mojou rodinou sme divní, ale pomaly mi začína aj vadiť, ked je u nás. Stále mi vadí ze po nom musím upratovat, lebo nasa rodinka je príliš poriadkumilovná, to znamena, ze kazdy si po sebe aj hned uprace, ked napr. doje čo si myslím, ze je normálne. U jeho rodinky je to také, ze jedia kludne v obyvačke, tam potom taniere sušia dalšie dni, dokym sa niekomu nechce ich dat do umyvačky. My ich davame hned. Som mu to uz nie raz povedala, ze ked si napr. ošupe banan aby šupku dal rovno do koša, ale on nie on ju bachne napr. na stol a zase ja po nom musím upratovať. Ked je u mna aj na týždeň, tak izbu mam hore nohami, ako keby som tu mala dalšie 2 malé deti. Toto sú len maličkosti, ale niekdy ma to vie hrozne vytočiť, ked napr. ide jest do obyvačky klobasu s horčicou a mastné ruky s len tak nenápadne aby som to ja nevidela utrie do seba a zase tanier len tak nechá tam. Mne nerobi problem občas upratat po nom, ale ked to mam robit 20x za deň, tak uz som aj z toho unavená. Ked ho o niečo poprosím tak to nespraví.Zo začiatku ked sme boli spolu také nerobil, resp. sa snazil a zakrýval to. No teraz mi hrozne vadí, ze aj jeho rodina je cela bordelárska, proste sa u nich necítim dobre. Všade špina na zemi, lebo majú velkého psa, prah, okná napr. umývajú raz za 10 rokov, kuchyna ako po výbuchu no ja neviem a nikomu to v jeho rodine nevadí. Plánujeme spoločnú budúcnosť, no veľmi sa obávam, že budem len jeho "slúžkou" lebo ja to čo robí nestrpím. Niekedy sa vieme aj kvoli tomu pohádat. Uz sa bojí, ze ja nie som normálna a také veci mi možu vadiť.

ostan ešte

viem ta pochopit, tiež som poriadkomiluvná a musim sa delit z o superbordelárkou o izbu okrem toho že mama všetko chce ponechat, lebo všetko sa raz zide, takže žijeme v poriadnom bordeli.Už som sa vzdala, neorbim žiadne predstavenia cirkusy, ale ked niekto má prist tak poprosim sestru nech mi umožni v jej bordeli či v skrini urobit system poriadok.Toto trpím od narodenia a okrem toho zo školy ,meskanie prisposobenie sa jej flegmatickej povahy takže vždy posledne sme do škly dorazilil, lebo j asom musela sa o nu starat, niečo strašidelen, Vlastne celý život musim podriadit je bordelo, nedoslednosti, nedochvílnosti, zmeny plánov, ked zrazu všetko zmeni nečkane, ide o terminy ked niekde treba ist,otrasne.A ešte krici že som jej vyhodila veci ked z dovolenky predošlého roku ma vyložené na stole a na stoličku sa nedá sadnut, teraz už na mojom sotole piše listy lebo na svoj stol si sadnut nevie a ked poviem nech aspon urobi treocha poriadok tak všetko stalči do polovice stola, že ona chce mat všetko vonka ponožky sminky, listy, noviny z dovolenky pohladnice, neznášam takých ludí, ale už to vobec neriešim,snačžim sa len udržat stav v izbe byte aby sa dalo prejst.To su dtaký bordelári nič s nimi sa nedá urobit.

hpvf

a dalsia otazka, sklapaju doma toaletu?

toto je inac uplna haluz, ako citam ludi :D

je sice pravda, ze "dom ma sluzit mne a nie ja domu" ale to plati odtial potial.

nie je prijemne zit v cistom prostredi? nie je to prijemnejsie ako prekracovat zasrane slipy na podlahe? nie je prijemne chodit naboso a necitit ziadne omrvinky? a nie je prijemne dychat ten cisty vzduch, ked je utrety prach a necitit zapachajuci tanier na stole v obyvacke? nie je prijemne cestovat v aute, kde je co najmenej prachu a kde sa nepovaluju odpadky (pri prudkom brzdeni neprijemne).

seriozne, toto ma tesi :D aspon si uvedomujem, ze mam kvalitnejsi zivot, ako par spominanych jedincov :D a dnes, ked staci odniest 1 tanier do umyvacky, nemam pochyb o tom, ze budu mat inak rozbitu psychiku.. ved napit sa ide do kuchyne tak ci tak, alebo ma PET flasu na stole v obyvacke?

aku ma hmotnost ten tvoj frajer?

xfmx

pyzamo naruby

nie je zly napad, co sa hygieny tyka.. ono clovek to pyzamo prepoti cez noc a ked je ta prepotenejsia strana vystavena slnko v spalni alebo na vzduchu, ovela mensia sanca, aby sa tam bakterie rozmnozili. To iste plati o ustlanej poteli.

Ale neodniest tanier, tam nevidim ziadnu logiku.

zaujimave, co vsetko zeny trpia svojim muzom.. inac, delikatna otazka - po akom case splachne toaletu po pouziti ?

Lulu2011

chce to kompromis, aj jemu podla mna lezie na nervy, ze stale cihas na to, aby do 5 sekund odniesol tanier umyt, normalne sa s nim porozpravaj, ze napr. ked doje, aby do poobedia, ci vecera bol riad umyty

rhea

no moj stryko bol v mladosti strasny bordelar, este aj slipy jak si vyzliekol tak ich nechal rozcapene na podlahe na obdiv vsetkym, po zemi veci, pyzamo naruby jak si povyzliekal atd... prva manzelka ho poriadku nenaucila, bola na neho prilis dobra, ani ju nerespektoval... druha manzelka uz je na neho sekera, myslim si, ze tam mu aj vyhrozila a teraz vysava, umyva riad a tusim dokonca aj zehli jedna radost!!! to nie je on!!:)totalny pedant..

no teda!

mna len prekvapuje, aki su ludia strasne naivni. ze si niekto moze skutocne mysliet, ze by sa dalo zit s partnerom, ktory je v takychto zakladnych veciach taky odlisny. a keby im tisic ludi prisahalo, ze jedine rozumne riesenie je rozchod a najst si vhodneho partnera, aj tak to neurobia a o par rokov si potom biju hlavu o mur preco boli taki sprosti. a je to stale dokola - vacsina mladych takto rozmysla a dufa, ze ten druhy sa zmeni. ale nikdy sa to nestane.

Agnes998

Vy dvaja sa k sebe vobec nehodite, predstav si vase dlhodobejsie spoluzitie. On by bol nastvany, ze ho vkuse len sekirujes, ze nema svoj klud, ty zas, ze po sebe zanechava vsade bordel. Oboch vas pojde porazit!