Ako napravit pokazeny vztah, ktory sa ani nestihol poriadne zacat?

Príspevok v téme: Ako napravit pokazeny vztah, ktory sa ani nestihol poriadne zacat?
xibyxi

Tak , zrejme divný nadpis, ale ide o to , že som dávnejšie spoznala chlapca, vsetko slo fajn , ale on je akysi pri moc hanblivy, a tych ansich stretnutí nebolo nejako veľa. Problém je, že mi na nom začalo zaležat už teraz i ekd nemam ziadnu istotu ze z toho nieco bude. A pri mojom super štastí , väcsina vecí na kt.mi zaleží sa maximalne pokazí. a tak sa aj stalo. Bola som s kamaratmi na zabave, a spravila som si take menšie trapasy? No ako to nazvať. (Alkohol, chalani , atd ) A v tom miv noci zavolal on, v ten nespravny cas, a ten telefonat bol fakt odveci kedze si z neho polku nepamätam. och -_- Je nahnevaný, to uz som pocula v tych rozhovoroch , ale otazka je, mam sa mu za niečo ospravedlnovat? Ked este niesme ani spolu? Ved si predsa este mozem robit co chcem, alebo nie? ... kazdopadne to nejako pokazilo to nase sladké zacinajuce obdobie.

0vecka

no podla mna mas. Nenapisala si presne co sa stalo. Je pravda ze ked si s niekym zacinas tak neznamena ze snim chodis a teda sa mozes ist zabavit popripade s niekym ist vrznut ale nemala by si mu to hadzat pod nos.

Akoze ako by sa ti pacilo kebyze randis s niekym a on by si narazil nejaku nahodnu a ty by si mu zavolala a on by ti povedal teraz nie trtkam nejaku bloncku.

Si myslim ze ak s niekym randis tak by si to mala oddelit a popripade sa priznat ked sa date dokopy ale urcite mu to nevesat na nos.

xibyxi

Hm , to je možno pravda, ale nepoviem , keby takto "žurujem" kazdy den či tyzden, lenze toto bola asi prvá alebo max.druhá akcia s alkoholom za tieto dva mesiace. A k tym chlapcom nič tak zlé sa nedialo, maximalne pusa a pár tancov, lenže on sa nahneval , a ja sa mu za to nemôžem ospravedlnovat lebo to by som sa začala obmedzovať uz teraz, ked spolu nič nemame..

james bond

preco by si si nemohla robit co chces ? bude to asi v tom, ak je hanblivy, ze ho asi moc nelaka dievca co holduje alkoholu a inym chlapcom, a nemas pravdu ze zavolal v zly cas