Kruh na chudnutie /nie hula hop/

Príspevok v téme: Kruh na chudnutie /nie hula hop/
Sagynka

Ahojte, ľudia neviem ako sa to volá ale našla som to doma, je to kruh, železný, princíp je taký že sa položí na zem, postavíte sa naň a krútite sa do bokov, je to taká staršia vecička, a tak sa chcem opytať či to slúži na efektívne vytvarovanie pásu, napr. alebo aj niečoho iného :) Nemyslím ten kruh, hula hop, na pás, ale železný kruh umiestnený na zemy ...

kilecko

no ten kruh to je rotana ,malo by sa na tom krutit v 90 stupnoch najmenej 10 minut ak zacne pichat v boku tak treba prestat,ucinky sa isto dostanu ,len treba to robit kazdy den.

Sagynka

No ja mám pred dovolenkou, ráno o 10 si idem zabehať 5 km, spraviť 50 drepov, 50 brušákov, popri tom bicyklujem keď idem do mesta alebo tak ... :) a chcem pripojiť ešte tuto rotanu, koľko by som mala na nej cvičiť denne ??? na dovolenku idem o 2 týdne :D

Pheneloppe

Joooj ten kruh úplne zbožňujem aj keď po 5 minútach nemôžem dýchať pretože ma pichá v boku ale spríjemňujem si dni ked sa nudím a je niečo dobré v telke vtedy vydržím dlho. A ja som stým aj schudla podľa mňa je to supeer :)

flegma

no ved vyskusaj sama, zmeraj si pas krajcirskym metrom a ze co to spravi po nejakom case
ja na druhy den citila tie svaly, takze ucinok to iste ma :)

Sagynka

Ja som to našla doma, mame na skrini :D tiež si pametám keď som sa natom krútila ako malé decko dokolečka dokola :D ale teraz som vyrástla a aj troška kilečiek pribudlo, tak by som chcela vedieť či to má nejaký zmysel krutiť sa natom pol hodku a byť obalena vo folii :D