Male prsia

Príspevok v téme: Male prsia
malee

No asi by ste si mysleli, ze idem zas riesit ako zmenit velkost svojich prs. Pravda je taka, ze dakujem Bohu za to, ze mam male prsia. Ja osobne s tym teda nemam ziadny problem, skor som rada, lebo prsia su samo o sebe nechutna cast tela, cize kym mensie, tym lepsie. Cize muzov v tomto smere nechapem, ale zrejme ani oni mna, lebo mi dnes bolo povedane (od gentlemana) ze s s tym mam nieco robit (alebo skor vsetko)aby som zmenila velkost mojich prs, ze nech sa necudujem ked bude kvoli tomu citujem "chlap ohrnat nos".
?? toto sa ma uz trochu dotklo, pravdu povediac. Ale za svojim nazorom si stojim a ziadnu velkost menit nechcem ani keby co, hlavne ze sa citim v pohode ja, aj ked dnes sa mi ta pohoda trosku nastrbila.
Chlapi ste neskutocne svine, prepacte.

Castiel

Riadny to gentleman no také niečo keď ti povedal ... Ale proste ľudia sú už takí niektorí muži chcú ženu s veľkými prsiami či dlhými nohami a ženy zas muža s vypracovanou postavou či veľkým penisom. Bud taká aká sa sama sebe páčiš muži nehľadajú ženu, ktorá nie je spokojná sama so sebou. Mne sa páčia napr. ženy s dlhými nohami ale viac ma na babe zaujme osobnosť veselá povaha atd. ked hľadám niečo vážnejšie.

rhea

a ja tu tiez mozem vypisovat prirovnania (naprikald rozne zvierecie) na plne postavy, ako si ty hned vychrlila ze detska..ale to by asi admin vymazal..ak nevymaze tvoje urazlive...asi este necital

malee

Vychudnuta som bola, pribrala som ako som len mohla, za svoj metabolizmus nemozem, teraz som vsak spokojna, co ine mi ostava, schudnut urcite nechcem a snazim sa skor cvicit, nech to nevyzera vychudnuto. A tiez su na to pozivitne ohlasy, co sa postavy tyka ale tiez si to neviem dostatocne vychutnat, kedze je to "len" postava.

o.m.g♥♡

Moj muz my nedovoli schudnut lebo je vysoky a ze ked schudnem nebude to pekne k memu takze koli tomu kaslem na chudnutie.

milka11.00

Máš pravdu, chlapi sú prasatá. Ja mám Dčka a každý mi pozerá na prsia akoby som bola len nejaký objekt na ukojenie ich zvrhlých chúťok a podotýkam, že nenosím výstrihy...

rhea

Monika, cize nie si stihla... to staci, nemenila by som..a nikto netvrdi, ze stihla= detska...aj muzi preferuju stihle. staci sa jednym okom pozriet napr. na zoznamky..najcastejsia poziadavka- aby zena bola stihla... takze neprovokuj..

malee

ja som postavou drobna cize velke prsia by som ani nemohla mat. aj ta postava sa moze brat ako vyhoda, ale bohuzial, asi taka rovnaka, ako su aj velke prsia.