Male prsia

Príspevok v téme: Male prsia
malee

No asi by ste si mysleli, ze idem zas riesit ako zmenit velkost svojich prs. Pravda je taka, ze dakujem Bohu za to, ze mam male prsia. Ja osobne s tym teda nemam ziadny problem, skor som rada, lebo prsia su samo o sebe nechutna cast tela, cize kym mensie, tym lepsie. Cize muzov v tomto smere nechapem, ale zrejme ani oni mna, lebo mi dnes bolo povedane (od gentlemana) ze s s tym mam nieco robit (alebo skor vsetko)aby som zmenila velkost mojich prs, ze nech sa necudujem ked bude kvoli tomu citujem "chlap ohrnat nos".
?? toto sa ma uz trochu dotklo, pravdu povediac. Ale za svojim nazorom si stojim a ziadnu velkost menit nechcem ani keby co, hlavne ze sa citim v pohode ja, aj ked dnes sa mi ta pohoda trosku nastrbila.
Chlapi ste neskutocne svine, prepacte.

malee

Monika5xl no to je jasne, ale su aj ine casti tela, ktore by mohli byt brane ako vyhoda a zaroven by si si nemusela ujasnovat o com je ten a ten vztah. Ja by som to brala ako problem.

Lulu2011

tak to bol nejaky idiot, ked mu necvaklo, ze kazdy sa inak narodi s inymi proporciami, ty si mu mala povedat, ze mal by nieco robit so svojim zmyslanim, inak ostane na ocot