Reduce 15 - skúsenosti

olivia555

Reduce je podľa mňa dobrá voľba ak chceš rýchlo chudnúť. Ak sa potrebuješ dozvedieť viac tak navštív -odkaz odstránený- .... - Odkaz odstránený - :-P

lulka12

Pozri mala som uz tabletky reduce a ja som bola spokojna. Rychli ucinnok a este rychlejsi ubytok na vahe. Ano nieje to mega zdrave ale to nieje dnes uz nic... :-P Ale ak mas zaujem o dake produkty viem ti poradit super stranku kne najdes vsetky taketo veci na chudnutie... A nie len reduce 15 ale aj ine. A docitas sa tam o co ide .. Vela stastia pri chudnuti .... -- Odkaz odstránený --

freedomsk

Ja ti tie vedlajsaky rozpisem.... ;)

-rychly tlkot srdca,busenie srdca,poruchy srdcoveho rytmu-arytmia,zvyseny krvny tlak,navaly tepla,napinanie na vracanie, zhorsenie hemoroidov /zlata zila/,potenie,zmeny vnimania chuti,zavraty,pocit mravcenia,bolest hlavy,uzkostne stavy, problemy s oblickami,zvysene hladiny pecenovych enzymov,vyrazky na nohach,tvorba krvnych podliatin,hnacka,davenie,krvacanie z traviaceho systemu,krce,rozmzane videnie,depresie, nepokoj,vypadavanie vlasov,kratkodoba strata pamati.

Osobne by som to neodporucal

Taktiež čo mám informácie z okolia to moc nefunguje a väčšina má z toho náladu pod psa.
Stravu máš vyriesenu a pohyb máš vyriesenu ?..

odpovedam

neviem presne, o co ide, ale tipujem, ze sa to je, pije. Ale sklamem ta. Cokolvek, co pomaha chudnut a spohodlniet, nie je ucinne. Chudnutie je v prvom rade o discipline a prekonavani sameho seba. Mas motivaciu a vidis ciel. Je to zivotny styl, nieco, co by si clovek mal prirodzene osvojit. Nie je to beh na dlhu trat a obmedzeny cas... zdravie nema dobu spotreby... je dolezite stale.