Oplatí sa napravovať vzťah, ktorý sa pokazil cez internet?

Príspevok v téme: Oplatí sa napravovať vzťah, ktorý sa pokazil cez internet?
activee

Ahojte, môj problém spočíva v tom, že na začiatku prázdnin som cez internet spoznal jedno dievča (15) teraz ide na strednú do prvého ročníka, a ja idem do štvrtého. Len aby ste približne vedeli ako to je a problém je v tom, že sme si dva mesiace od začiatku prázdnin písali a všetko bolo super, problém bol, že sme ani jeden neboli z Ba, ale vedeli by sme prísť, ale ona nemohla kvôli mame. Tak sme sa dohodli, že sa stretneme prvý školský deň a uvidí sa ako si sadneme. Lenže počas tých dvoch mesiacov som sa nechtiac naviazal a posledný prázdninový víkend som jej vyjadril svoje city a zdalo sa mi, že to zobrala viac v dobrom ako v zlom. Teraz neviem, či sa mám trápiť, keďže to bolo len cez internet alebo mám o to ešte bojovať, predtým ako sme sa "pohádali" sme si sadli, každý deň sme si písali a bolo to super, no len neviem, čo mám teraz robiť. Mám sa snažiť to napraviť alebo sa mám na to vykašľať? Budem rád za všetky odpovede a vopred za ne ďakujem. :)

Hrac

ake city? ved ste spolu ani neboli este...

2 mesiace prazdnin a vy si pisete, si mal skocit ty za nou ked uz ona kvoli mame nemohla do BA ;-)

zelovoc

podla mna skus este nieco urobit a uvidis ako to dopadne, nemas uz co stratit a v buducnosti mozes potom lutovat, ze si nic viac neurobil...laska a sklamanie patria dost k sebe takze vyhnut sa tomu neda a uvidis ako to dopadne, ale hlavne riskuj lebo kto nic neriskuje a nebojuje nic ani neziska