Silný, dlhotrvajúci parfém?

alzbetiena

*naty_gresova* to čo si písala to je akože sprej nejaký, že telový alebo niečo také alebo ako sa to používa??

naty_gresova

Hirta vôbec nie, teraz som si ja tak objednala z Notina, že aj voňavku, aj sprej a je to perfiš. Super sa to dopĺňa, tak už viem, že nemusím mať obavu to tak aj svokre kúpiť pod stromček. Lebo teda neviem čo také by som jej a keď viem aké voňavky má rada, tak je to za mňa stávka na istotu takto.

hirta

nie je to moc, keď používaš všetko? vieš či tá vôňa nie je akože už too much, či to nie je potom také vtieravé :)

alzbetiena

*marinina* všetky neviem či to majú. Ale napríklad ja používam parfum Versace Bright Crystal a keď som si ten objednávala, tak som si k tomu aj deodorant v rozprašovači a tiež aj sprchový gél rovnakej značky. Lebo to úplne tak spolu ladí a teda ja to mám tak rada. Na Notine som našla komplet všetko, takže tak si objednávam.

hirta

diia skúsila som to prvýkrát asi pred rokom a pol, lebo mi kamarátka spomínala, že to tak používa a mne sa to páči, mám rada celkovo tú vôňu parfumu, čo používam, takže keď ešte aj deodorant je taký tak je to úplne, že strop :)

diia

mate niektora vyskusany aj deodorant vo voni parfumu? by ma zaujimali nejake skusenosti s tym, ci to ma zmysel pozerat :)

magduska

...akoze myslis miesto?...to dozaista...to miesto by malo byt pulzujuce...a moja skusenost je taka, ze na kozi uplne inak parfum dokaze vyniknut...je vela zloziek v roznych parfumoch...a na kozi sa postupne pekne uvolnuju...