"Chorá" Šuvadová na Slovensku - prežije?

Príspevok v téme: "Chorá" Šuvadová na Slovensku - prežije?
Cole

Dovoľte mi pridat svoj úprimný názor aj na toto fórum, kedze predpokladam, ze tu nájdem rozmýšľajúcich ľudí.

Teším sa z toho, že som dnes citala velky online rozhovor so Silviou Suvadovou, ktora prisla na Slovensko a odpovedala na otazky citatelov na bulvarnom internetovom portali a cuduj sa svete, otazky boli na 99% velmi privetivé....

bud sa redakcia hanbila sproste otazky poloziť, alebo ich Silvia počarovala a oni konecne začali selektovat debiliny, aby jej neublizovali...

Myslím, že o Silvii sa píšu zbytočne bludy... pokiaľ dokážu ľudia premýšľať aj druhou polovicou mozgu, ktorá nema nastarosti logiku ale naše spiritualne bytie a podvedomie, potom si jej videjka pozru, su celkom inspiratívne.

Držim jej palce a dufam, ze jej tu na Slovensku nikto neublíži, lebo prisla medzi vidlač.

jedulka

mám taky jednu otázku.Jak můžeš těm jejich kecům věřit?Co tě k tomu vede? A myslím to naprosto upřimně.

doubledog

ak sa rozhodla rozpravat o takych veciach verejne, musi znasat aj kritiku a zosmiesnovanie.

ona si je toho urcite vedoma a podstupuje to zamerne.

je mnoho ludi, ktori to vnimaju podobne ako ona, akurat verejne nevystupuju, lebo znasat tlak inak nastaveneho okolia stoji privela energie.