Koruna krásy

leaa123

no tak zase nie je melir ako melir.. ja mam od prirody blond vlasy, dlhe a trosku mierne do hneda, ale len trosku.... a v nich biely melir a ani nie je poriadne vidiet, ze mam melir, lebo to splyva, ludia su aj prekvapeni, ked poviem, ze je to farbene... a mam to take ozivene, krajsie s melirom a urcite nie out a nemusim si slahat farbu na celu hlavu, i ked niekto by bol vdacny aj za moju original farbu... ale ked je biely alebo zlty melir na hnedych vlasoch, tak to je skarede, pridava roky... o inych kombinaciach nehovoriac..

lilyianka

tie nadrábané vlasy je hrozne vidno, či už ide o blondíny, alebo čiernovlásky, a nemyslím len tie naspájance, že je podfúkne ... ja to hneď rozoznám a radšej by som mala kratšie vlasy, ale svoje ako hentaké hnusné umeliny nechutné... raz pred pár rokmi som si dala nadpojiť asi 8 pramienkov, ale farebných, tenkých a som bola rada, keď mi to dala kaderníčka dole, len ma to škriabalo a keď to vyrastalo a musela som si nedajbože urobiť cop, vyzeralo to, akoby som mala v hlave šušne! :D

Blondula

nadrabane vlasy som videla vcera v meste.taka peroxidova blondina s bielymi spatnymi chemlonovymi vlasmi cakala na autobus a ked podfukol vetrik,tak jej nadvihlo nacuchrany vrch a bolo vidiet pramene nadpajane.akoze neviem kde jej to nadpajali a z kade mali tu stetinu,ale normalne to mala ako svoje vlasy.mozno sa dala ostrihat a potom si zmyslela,ze ich chce naspät :D :D toto bolo najhorsie tento rok,co som videla ohladne vlasov,alebo ucesov...

Lulu2011

lilyanka - vies mna vzdy udivuje, AKO a PRECO sa daju niektore zeny takto zhovadit, uces a la slepica s roznofarbnym perim, ale a la hrnicec kazisvet, preco, preco, preco...

ja som si predstavila ako si to ombre zo zufalstva nad hroznym cinom farbim na hnedo a pri "dlhotrvacnych" farbach ako sa vymyje na druhy krat a budem vyzerat ako tie ombracky z bedni, tak ma to preslo, radsej peknu prirodzenu hnedu, teraz mam vytiahnutu zo slnka, taku svetlo hnedu, tak uz sa tesim, ako si dam nejaku peknu sytu

lilyiankaa

Lulu, nemohlo ma napadnúť, na koho sa mi podobá a presne si to trafila :))
ja som si to ombre tiež nedala, aj keď ma kaderníčka nahovárala, ale odolala som ..len si nechám vlasy zafarbiť a hotovo .. to mi bohato stačí :)

Lulu2011

lilyanka - no...neviem, kde na to chodia, fakt...je to take gadzovske...inak ja som mala take pohnutky, ze si dam ombre...par mesiacov mi uz stoji krabicka Loreal Ombre na stole...ale nedam si, zistujem, ze ma to strasne irituje, vyzera to tak cigansky...vela ombre tmavsich ludi sa vidim hrabat v bedniach, ked vyhrabu nejake zvysky peroxidu a tresnu si to na hlavu je to ciste ombre, radsej som si nechala zajst chut, dobre to vyzera len na reklamnych fotkach

lilyianka

vždy keď si predstavím krátke vlasy, tak si k nim pripadím túto osobu a je to pre mňa strašné revue.idnes.cz

a tento rok hrozne letelo ombreeeeeee :)
a melír je strašný, nechápem ako si to ešte niekto môže dať a Lulu to si presne trafila, že každá tam ma krátke vlasy a tam červený melír :D

Lulu2011

presne blondula, akurat som to precitala, melir je uz prezitok, teraz letia tie odrasty, este chvilu to bude, ale zase sa to vrati podla mna k prirodzenosti

Lulu2011

look - ano tucnym to pridava na kilach a paradoxne tucne zeny vidno najcastejsie v kratkych vlasoch, asi si ich nevladzu umyvat, alebo neviem, ked ide vymena manzeliek, tam su take objemnejsie zeny a kazda kratky strapaty uces a do toho drbnuty cerveny, alebo iny melir, mam dost