Koruna krásy

zuzi74

S tym prefarbenim vlasov s nim suhlasim, cim viac farieb, tym viac chemie a vlasy sa poskodia. Mozno sa mu paci tvoja vlastna farba tak naco ju menit. A dlhe vlasy mi pridu viac zenskejsie.

Prezývka55

Niektore zeny s kratkymi vlasmi vyzeraju ako muzatky. Zoberme si taku zdenku prednu. S kratkymi vlasmi vyzera hrozne no a s dlhymi je celkom kocka. Tak asi preto.

ps2

No, lebo nám to pripomína chlapa, neee? Keď má chlap dlhé vlasy, tak to tiež nie je také kto vie aké mimo prírody.

jarny kvet

no ja nosievam velmi dlhe vlasy, zlatorysave. a fakt sa to chlapom velmi paci, ani by som si nemyslela, ze si to tak vsimaju. asi pred 4 rokmi som sa ostrihala do pol chrbta a ti co ma aj predtym poznali, boli z toho rozacarovani :D a pritom som mala stale dlhe vlasy. ale uz ich mam zas po zadok a mne sa to tak tiez velmi paci ale obcas ma chytaju nejake masochisticke sklony ich ostrihat. tak ich vtedy nosim v drdole, kym ma to neprejde.

Castiel

Tak proste patria k pôvabu na žene proste muži milujú ženy s dlhými vlasmi neviem čo iné ty na to povedať ja napr. ked stretnem rusovlásku s dlhými vlasmi tak mi poskočí srdce nad tou krásou :)