Problém s penisom

Príspevok v téme: Problém s penisom
deder890

Mám problém s peňisom. Nie taký, ako všetci popisujete, či krátky alebo dlhý. Môj peňis sa už asi 4 roky na konci akoby rozdvojoval. Za doktorom sa veľmi hanbím, podobá sa mi to skoro na vidličku. Známi, čo sú na medicíne hovorili, že budem musieť ísť na penektómiu. Je to pravda? Pozná niekto túto chorobu?

ps2

Mama mi teraz povedala, že to treba skončiť. Tak to skončím. Rozhodli o nás. Rozsudok je vynesený, naše popravy sa uskutočnia v sobotu na poludnie:)))

ps2

Si to uvedom, rodina. Tvoja, nie moja. Ja som bol ochotny dodat aj tri posudky, vsetko zrusit. Vy sa neviete rozhybat. Mozem robit cokolvek, podnikat s jazykmi, mozem mat skupinu. Chcete poznat moje IQ?:)))) Radsej nechcite. Chapem vas.

ps2

My sme chybu nespravili, mozno chybicky, chybu spravila rodina, ze to stopla. Viem, je zbytocne to dalej analyzovat. Neda sa to, neda sa to. Rodina, chapem. Vies society.
Tak aspon jeden citat od Kurta Cobaina:
Fuck you all this is the last song of the evening...

ps2

Na co si im vsetko povedala? Je to moja chyba?................ Stretko. Vies kolko ludi ............ Koniec. Dufam, ze zajtra uz bude koniec.

ps2

Ani jeden z nás dvoch to nevie skončiť. I fell really in love. Musím nabrať silu a skončiť to. Zajtra zmením číslo. Hneď si nájdem inú, proste koniec. A ty si povedz, ze ta ani teraz nemilujem. Highlight - rodina? Co ja s tym narobim??? Mam sa im vsetkym vopchat do zadku, ci co?
Ja som si myslel, ze sa to nejako utriaslo. Ale akoze vopred premysleny zart? Toto uz neboli zarty.
Skoncim to, fakt a z lasky:(

ps2

Aby som vedel aké to je že? Aby som to pocítil. Tak som to pocítil a čo???
Do we stay friends? Only in your case, yes.
Und mach mir keine Vorwurfe mehr. You had to end it up when you have seen that its about nothing. My fault?
My reaction is the END, darling. Enough is enough. I have enough after two week of your shooting into my heart.
Bye forever. I´ll change the number tomorrov.
Yes, only RP, only RP, only RP, RP is ok. F.ck RP.

ps2

Že pekná žena a hneď láska? Čo vám fakt je.e v tých kotrbách.
Teraz:
..............................................................................................................................................................

ps2

Ja som sa pýtal či sme si kvit? Že nejako sa to utriaslo. Že obojstranné a potom rana za ranou do srdca. Rana za ranou. Hneď mám niekoho milovať, keď si s ním píšem cez RPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Drbnutá doba, vám je.e, sorry, children.

ps2

I didnt play with your heart. Cez RP????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Relationship???????????????????