som zufala

Príspevok v téme: som zufala
kleo

Prosim pomožte mi som strasne zufalá.Pred dvoma rokmi nas so synčekom opustil manžel.2roky na to som si nasla priatela s ktorym som stastna.život mi ničia ale moji rodičia,mam 26rokov ale psychicky ma tyraju..moj priatel im pomaha snaži sa im vyjst v ustrety ale oni su ako by mali srdce z ladu neustale nas podpichuju.Dokonca sa im zda že sa už menej staram o dieta čo vobec nie je pravda.Ma ho radsej ako vlastneho otca,robime si vylety do prirody a tak.Maly je stastny.Ako nahle ochorie je to moja vina.Už nevladzem.Dnes rano prisiel k nam otec s tym že nanho ludia čudne zazeraju a už bol ohen na streche.Dala by som život za stastie svojho synčeka,ako ma možu takto kruto napadat s blbostami?Prečo nemožem byt stastna?Som zufala a bezmocna.

trnda

Nuz, Kleo, tak ked nepomoze rozhovor, resp. nemaju on zaujem a su k tebe vulgarni, nie je o com. Mali by byt na teba hrdi, ze si sa po rozvode dokazala postavit na nohy a nie sa hanbit za to, ze si si nasla lasku. Za svoje stastie treba bojovat. Ja som sa naucila, ze taketo problemy treba riesit radikalne, na rovinu. Ani oni ani ty nemozete vediet, ci je tvoj sucasny partner ten pravy ale predsa ked si s nim stastna, syn si s nim rozumie, mali by sa z toho tesit. Nemusia ho milovat, staci ak ho budu respektovat a neurazat. A povedz im, ze ked su im nazory cudzich ludi prednejsie ako ty a ked sa za teba hanbia, nemusite sa vidat, nemusis k nim chodit, ked im to tak ublizuje. Ja som to raz povedala mojej mame, ked sa jej nepacilo, ze sme s priatelom zacali spolu zit bez svadby. Prislo jej luto, rozplakala sa a odvtedy sa do toho nestara. Ale ludia su rozni, niektori pochopia, ini nie. V kazdom pripade mysli na svoje a synove stastie, to je najdolezitejsie.

ariela

Kleo v tom pripade sa nacas s rodicmi nestykaj a pestuj si svoju novu lasku. Ak ti stoji za to, tak onho bojuj.Nic na svete ti nemoze prekazit lasku k nemu, ak to naozaj tak citis.Rodicia si neskor uvedomia, ze zrejme si si uz vybrala spravne.Neobvinuj rodicov, su poznaceni z predosleho tvojho vztahu, predpokladam, ze boli proti, aby ste sa zobrali.Zrejme mali siesty zmysel na tvojho byvaleho manzela.

kleo

Už sme rozvedeny 2roky.Po rozvode mi nasi zakazali s niekym sa stykat.Nechceli do mojho života muža pretože ten moj byvaly mi fyzicky ublizoval a nasiel si inu.Nasiel si mlade dievča z bohatej rodiny.A prisaham na soj život že nemaju dovod takto ma podozrievat a ubližovat mi pretože som stastna.Mam len strach že moj priatel ich uražky ktore nemaju hlavy ani paty nebude dlho znasat.Ničim im neubližil,je to solidny a tichy chlapec.Stara sa o mna aj o maleho.Podozrievaju ho na každom kroku.Neda sa s nimi porozpravat-nechcu.Pošlu ma do p...y a to je vsetko.To sa s nim mam rozist preto lebo sa im zda že na nich susedia čudne pozeraju?Ved je to primitivne.Ludia su zavistlivy hlavne ak vidia že je niekto stastny...vidia nas tak akurat byciklovat sa s malym pred bytovkou...no čo je na tom??Nemam pravo na lasku?Nemam ešte jednu šancu žit?To sa mam pochovat lebo som sa rozviedla?

trnda

Len sa ich neboj. Na rovinu sa ich opytaj, co im vadi a preco si to a to myslia. Nech ti povedia na rovinu svoje argumenty. Casto sa totiz stava, ze ludia si dovody len vymyslaju bez toho, aby skutocne existovali. Ja mavam obcas tiez problemy s rodicmi, aj s priatelovymi rodicmi, lebo si nieco zmyslia a potom len buzeruju a rozpravaju co a ako zle robim a pod. Dost ma to ubijalo, nie je to prijemne, najma od blizkych. Uz dlhsiu dobu to riesim tak, ze si ich pekne posadim a opytam sa na rovinu a vydiskutujeme si to. Zatial to funguje a mam pocit, ze to uz nie je take zle. Blizki by mali stat pri tebe v dobrom aj zlom a podrzat ta a nie ventilovat si svoje komplexy a vymyslat problemy tam kde nie su. Velmi ti drzim palce.

ariela

Kazdy rodic chce svojmu dietatu len to najlepsie, tak nechapem postoj tvojich rodicov. Otec tvojho dietata od vas odisiel, ale preco??? Uz ste rozvedeni???Tazko sa nam radi, ked pozname pravdu iba z jednej strany.Preco vlastne tvoji rodicia nadobudli ten pocit, ze sa nevies postarat o svoje dieta????

anonym_11083

Ty nesmieš byt zufala a bezmocna.Rozpravaj sa so svojimi rodičmi, vysvetli im, ako ti ubližuju.Povedz im, že ta možu stratit,vysvetli im, že lubis, ze aj tvoje dieta je stastne, pytaj sa na dovody, prečo si myslia, že tvoja starostlivost nie je taka aka bola. komunikuj s nimi,ziadaj odpovede.nedaj sa ak je pravda to, čo hovoris ty.