Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pokojna smrt - nedostupny tovar?

Príspevok v téme: Pokojna smrt - nedostupny tovar?
kukucka1

Preco vlastne ludia nemaju pristup k zaisteniu pokojnej, bezbolestnej a rychlej smrti, napriek tomu, ze prostriedky modernej mediciny to bez problemov umoznuju? Preco ludia bezne davaju humanne uspavat svojich stvornohych milacikov, aby zbytocne netrpeli, no pre ludi je to paradoxne nedostupne, aj keby sa pre to sami z vlastnej vole a vedome rozhodli, ci boli by ochotni si to aj sami zaplatit?
Bolo by menej pachtiacich sa otrokov a niekomu hore v systeme by velmi chybali, resp. by mu vadilo, ze nad svojimi otrokmi straca definitivnu kontrolu?

jedulka

bluee,kdo nechce vidět nevidí,ale i ten vás papež a celá církev už má naděláno v kalhotech a to jen říká,jak to vlastně je:-)))

prezyvko

nakoľko stredovekí "kresťania" pod záštitou cirkvi dobývali, rabovali, vraždili, znásilňovali, vnucovali kresťanstvo mečom a strachom, možnosť že "len" zmenili obsah knihy kníh, prípadne histórie mi príde dosť ľahko uveriteľná.

bluee

Ten tvoj krasny den D, ktory nikdy nenastane :) Keby cirkev tak velmi chcela svoju minulost prekrutit, urobi to. Ale to by sme sa dnes neucili o kriziackych vypravach a spanielskej inkvizicii. Ci toto ti uz nedochadza? Hm, vtipne. Kazdy vidi pravdu len tam, kde chce. Rovnako aj ja na tvojich mimozemstanov mozem napisat, ze trapas, vymysel, ziadne realne dokazy. Vidis ake je to prijemne ;)

xxy

ale ved ja ti to neberem.. myslim, ze historia nie je prekrutena a ani sa neprekruca. no a slova otca frantiska citat nemusim, mam ine hobby

jedulka

XXY ...od malička se zajímám intenzivně o historii. V 10 letech mě doslova udolala učitelka dějepisu, která tvrdila,že lovci mamutů, vykopávali velké díry na mamuta, které zakryli a pak do nich mamuta vehnali.No to mě dostalo.Od té doby se tomu věnuji opravdu hodně.Tady to asi není vhodné rozepisovat a ani není prostor.Pro mě je překroucení dějin úplně všechno co která náboženství kdy vytvořila.Ve jménu božím,se vraždilo,rabovalo,mučilo, znásilňovalo a měnili se mapy území na světě.Veškeré církve a náboženství nejsou nic jiného než spolky nenažraných po moci toužení jedinci.Proti víře samotné nic nemám.Vždyť si pořádně přečti slova papeže Františka.Oni prostě vědí ...
Řekl, že pokud by si měl vybrat mezi poraněnou církví, která se vydala na ulici, a nemocnou, odtažitou církví, rozhodně by si vybral tu první.
Jen ve zkratce, to čemu věřím já.
www.youtube.com
www.youtube.com

jedulka

tady nejde přispěvatelce o euthanasii jako takovou.Tak jak jí známe.Všechno o ní jsem už jsem dala 6.9. 22.56.
Autorce toho příspěvku jde o to, že když se jí nechce prostě žít, jen tak, rozumíte, nemá chuť,aby se taková smrt legalizovala.Rozumíte, jako že někam dojdete, projdete několika psychotesty a když stále nebudete chtít žít tak Vás prostě zbaví života.Nejde o nemoc,ale o nechuť.Já jsem velmi proti takovému nápadu, je to tady všechno napsané,jen číst.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.