Mužské problémy

Príspevok v téme: Mužské problémy
Schurle

Predtým ako sa do mňa pustíte, uvedomte si že moje názory vychádzajú z môjho podvedomia a nehovorí sa mi to ľahko :)
Mám priateľku, vychádzame si skvele ale zisťujem že mi začína prekážať jej telesná hmotnosť. Ale čím dlhšie nad tým rozmýšlam, tým viac si uvedomujem že v skutočnosti mi nevadí ani to že má o pár kíl naviac, ale to že nič nerobí preto aby schudla (jej postoj k svojmu telu presne nepoznám, nebavili sme sa o tom). Ja ako športovec, nedokážem pochopiť niekoho kto neznáša pohyb. Pýtam sa teraz seba či je odo mňa sebecké, jemne partnerke naznačiť či by sme nemohli spolu viac chodiť na prechádzky, alebo ísť na korčule a podobne, či by to zmenilo môj postoj k jej kilám, či mi ide vyslovene o to aby schudla alebo či by som ju nemal prenechať niekomu kto ju bude mať rád takú aká je. Ale podľa mňa vždy bude nejaká vec čo mi bude na partnerovi vadiť a naozaj sa mi nechce z toho vzťahu odchádzať. Som z tohto mierne zmätený, prosím o rady, skúsenosti, čokoľvek. A hlavne sa bojím že takto sa dotknem partnerky, preto to riešim prvotne cez internet. Ďakujem .

&

Úplne ta chápem keď už teraz nič nerobí tak ako bude vyzerať keď bude pri deťoch po pôrode. Stlstne ti úplne. Tiež mám radšej štíhle žienky. Porozprávaj sa s nou.