Smrdim, uz nevladzem zit

Príspevok v téme: Smrdim, uz nevladzem zit
Uznevladzem

Zdravim,neviem vobec ako zacat,nadpis popisuje moj problem.Mam problem s tym,ze stale smrdim aj cez tu vsetku hygienu,ktoru dodrzujem,2x denne sprcha/vana,cistenie zubov,cistenie nosa nosovym sprejom,pravidelne pranie veci,stale mam problem s tym,ze smrdim,ani neviem popisat aky typ zapachu to je,lebo mam uz moc rozdrazdeny nos aj tym,ze stale musim ovladat dychanie pred ludmi,najhorsie je to v praci kde mam neustali kontakt z ludmi..Bolo by este hodne co pisat,posledne co este v skratke napisem je,ze psychicky som na tom uz tak zle s tohto problemu,ze nevediem ziadny spolocensky zivot ba ani kontakt s rodinou ked som doma len sa zavrem do izby,uz takto dalej nevladzem,tuzim po normalnom plnohodnotnom zivote.Mal niekto podobnu skusenost?

Uznevladzem

Skusim tu ocistu tela.Afty v ustach nemavam,je sice pravda,ze zuby nemam v najlepsom poriadku,ale z ust mi nezapacha.Tie pachy su rozne a striedaju sa,vacsinou je to ale jeden taky ani neviem popisat aky.Prave som v sprche,chystam sa do prace,aj ked sa osprchujem a ovoniam si napriklad dlane po tom ako sa utriem uterakom tak mi tak divne pachnu.Videm zo sprchy,nakremujem sa,dam si deodorant,2x si streknem z vonavky na seba a stale nic

m8

jednej znamej, ale ta žena ma už cez 30, vždy ked som ku nej prišla a dala mi pusu na lice, citila som z nej neprijemny zapach. bala som sa o nu, no neodvažila som sa jej to povedať. myslela som, že to ma od žaludka, bala som sa, či nema nejaku chorobu. stažovala sa často na afty a podraždene dasna, mala dokonca uzliny na krku. nenapadlo by ma, že to može mat z infekcie v ustach. pred nedavnom jej povytrhavali skoro všetky zuby, nechala si spraviť keramicke. ked som s nou naposledy bola v kontakte z jej pusy som nič necítila. neutralna vôňa. vravela že uzliny jej zmizli a afty už nemá. ten zapach pochadzal z infekcie, ktoru mala v ustach a až po vytrhani zubov ta infekcia zmizla. nemávaš afty v ústach?

mascha

skús očistu tela, každé ráno nalačno 2 lyžice citrón.šťavy,2 lyžice pravého javor.sirupu,väčšiu štipku chili doplň 3 dcl teplej vody a vypi

Uznevladzem

Stale to pretrvava,uz som aj zabudol mailovu adresu,pod ktorou som sa tu registroval..Zivotny styl mam stale rovnako zly,zmenil som pracu a je to zle aj tu v praci,ja naozaj neviem ci to je psychikou,alebo cim,ale tak sa za to hanbim,ze ani k lekarovi sa s tym neodvazim ist.Hygienu stale dodrziavam 100% a nic :(

ewrewter

koľko ľudí Ti už povedalo, že smrdíš? Nie, koľko ľudí si myslíš, že niečo cítia. Spýtaj sa mamy, otca, brata, babky, hocikoho, kto ti povie pravdu a pred kým sa nebudeš hanbiť. Pretože kľudne to môžu byť obsesívne myšlienky bez reálneho základu.

lilibel

tebe povedal niekto že smrdíš? lebo problém môže byť aj v tom či nemáš nejaký hnis v nose a to čo cítiš je pach z nosu a nemusíš vôbec smrdieť