chlorofyl v superpotravinach

sely4

@bucta neviem o com hovoris?aka cenzura kde?bolo by fajn ked sa niekto pyta na radu aby mi odpovedali ludia na otazku a nie mi tu vypisovat haluze.......

bucta

Chcete aby som zalozil diskusiu bez cenzury ako je tu? Aby ste si skutocne mohli radit? Bez milosti vyhodim vsetkych cenzurentov.

MakowaBuchta

Načo chceš chlorofil? Chceš začať fotosyntézu? V každej zelenine maj niečo zdravé, nevymýšľaj a stravuj sa ako každý normálálny človek. Omladzovať sa bude dať pomocou kmeňových buniek.

hanka9

Dobre si pocula, potvrdzujem

o tomto poznatku pisu aj lekarske knihy, vyskum, historia ...

ale zas vsetko netreba vyzvonit a byt moc mudra a cosi si treba nechat aj pre seba vsak ...

sely4

hanka9 dakujem :) viem ze sa nachadza vo vsetkych vnatiach a zelenych zeleninach ale vlastnu zahradu nemam a v tych obchodoch je to teraz hroza sama zhnita nedozreta alebo postrekovana zelenina aj ovocie som myslela ze by som to mala len ako doplnok stravy....a pocula som ze to aj omladzuje...

hanka9

Zadovaz si aspon zakladne zelene vnate zo zahrady a z prirody
( napr. petrzlen, zeler, pazitka, kopor,cibulka (vnat), atd atd... a z prirody napr. zihlava, medvedi cesnak, listy cakanky, pupava, stiav...

chlorofylu je v prirode vsade, len treba otvorit oci

daj do mraznicky

a pridavaj priebezne do jedal

a nemusis sa zaoberat mnohokrat drahymi, slabymi, resp. slaboucinnymi trhom vychvalenymi produktami...