Naučte ma zdravo jesť

Príspevok v téme: Naučte ma zdravo jesť
Patinka

Viem že je to blbé, ale naučte ma zdravo jesť.. Neviem čo je dobre a čo zlé, samozrejme že viem že sladkosti obsahuju veĺa tuku tak sa im vyhýbam..

Tužim po plochom brušku, ale všade sa píše že sa treba najprv zdravo stravovat a až tak pridu výsledky

A tu je u mňa chyba neviem aký to je dobrý jedálniček na celý deň a čo by som mala jesť.. Neviem čo obsahuje bielkoviny, sacharidy, tuky a tak..

Kto by mi vedel poradiť a pomôcť s tímto ?

PROSÍM NAJDITE SI CHVÍĽKU ČASU..

Bbiribbom

Treba hlavne pohyb. Diétami nič nevyriešiš. Vylúč všetko sladké a mastné. Jedz veľa zeleniny.

Toto som našla. Skús. :)
sphotos-b-ord.xx.fbcdn.net

Patinka

1 polohrubej muky ? 1 čo ?
musli, slnečnica, sezam... to mám dat všetko ? alebo len pár veci
Á citronova kôra ako myslíš ? Kupiť v ochode, alebo z citrónu nastruhať ?

winki

Chleba môžeš jesť, ale celozrnný a určite nie každý deň. Je to problém dnešnej doby vždy a stále lne a len chleba a ked vidím ľudí čo sa dokonca aj k polievke ládujú chlebom....fuj hnus.

Chlieb a všetko z bielej múky zahlienuje organizmus.

winki

Takto ja mlieko kupované v obchode nemusím, keď tak už len pravé nadojené. To čo sa kupuje podľa mňa ani nie je mlieko :(. Recept na domáci chleba nemám, nakoľko nemáme pekárničku, ale robím niečo také ako raňajkáč a placky::::

varecha.pravda.sk

Na ten raňajkový chlieb tú stranku neviem nájst:
. pol salky krupice,
. 1 polohrubej muky
. vanilkový cukor
. musli, slnečnica, sezam, susene slivky, hrozienka, orechy.
.2 vajícka
. šálka mlieka
. prášok do pečiva
.biely jogurt
.citronova kora
Všetko zmiešať a vyliať na plech Vo forme chleba a piecť.

Patinka

Winky veľmi peken ti ďakujem, super že si sa nudila a všetkko mi sem napísala, veľka vďaka á najviac ma zarazilo že nemôžem mlieko.. Mlieko milujem, ale pokusim sa mu výhýbať..

Môj pohyb je taký že ráno brušáky, občas 3 min. kardio, a "bicykel" to čo sa cvičí na zemi..
A večer cvičím cviky od Jillian Michaels 30 day shared a brušaky tiež..