veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

Martinko6548

mne sa veľmi páčia malé prsia... Mám spolužiačku, ktorá má úplne plochý hrudník a dal by som všetko za to, aby som ju mohol mať... strašne ma vzrušujú malé prsia...

neries to

Mozno si budes o mne mysleit ze som blazon ale ja ti odkazujem : neries to ... Nepatrim medzi tie co sa maju s niecim chvalit ale zasa si nerobim pre to tazku hlavu. V ZIVOTE by som ako aj ty nesla na silikonya ani tie vseliake tabletky - tym tiez neverim a jak aj ano tak by som to racej tak nehala ... co ty vies mozno tvoj vyvoleny nema rad velke . ja to neriesim ci mam nulky a ci dvojky mam to pazi a to odkazujem aj tebe nerob si s toho tazku hlavu ... neries to nie vsetci amju byt rovnaky . ako sa hovori niecoho menej je dakedy aj vac :D

qwertyka

uz to bolo povedane, ale chcem to zopakovat...zenu treba vnimat komplexne...aj dusu aj telo. treba sa o seba starat a mat sa rada...obcas sa aj odmenit.
ja mam 21 a prsia sa mi velmi nezmenili od 16tky...stale je to 70A. no co narobim? s prsiami sa velmi neda. tak sa teda staram o zvysok. cvicim, staram sa o plet, vlasy...ked idem vecer von, tak sa pekne upravim a citim sa sexy. a muzi sa otacaju. cestovala som a mala som takych sexy chlapov, ze sa mi z nich az teraz hlava toci...chlapi toho tiez vela nakecaju o tom co sa im paci a co nie, ale v konecnom dosledku ide iba o to ci sa mu postavi.tak! v penise je pravda, nie v muzskych reciach.
a starajte sa aj o svoju dusu - budte so svojimi najblizsimi, snazte sa pomahat druhym ako sa len da, usmievajte sa a smejte sa tak hlasno ako sa len da. majte ciele - v skole, v praci ci v domacnosti.
ved predsa ak stretnete milu, zaujimavu, veselu a upravenu babu tak male prsia urcite nie su nejaky rusivy moment.
zeny...ste silne, zabudnite na prsia - telo funguje zdravo aj ked su male. zijete, dychate tak sa z toho teste.

gamuskaaa

sisusiq, na tvojom mieste by som nestresovala.. mne prsia zacali rast ked som mala 9 a uz v 11 som mala velkost kosika D. okrem toho som velmi nizka, a aj napriek tomu, ze som stihla, posobim tucnym dojmom kvoli prsiam. tiez sa nemozem poriadne zohnut, brutalne zavadzaju. chalani sa mi pri rozhovore nedivaju do oci, ale na prsia. a co je najhorsie - priserne ma bolieva z tej zataze chrbat.

pauli 73

sisušiq, pozri si čo napísala zakladatelka témy, že v 32 rokoch má nulky, tak ked ti do vtedy nenarastú tak vtedy je to problém :) a určite narastú, neboj :)

aluska

sisusiq hm nemam slov...rozum mas tak na 8...a s tymi prsiami...neviem co by si tak chcela robit....chod sa hrat na piesok a nezaujimaj sa o prisa...vobec ich nepotrebujes vo svojom veku..a nechaj to na prirodu

S1M

Niektore baby by si zasluzili dospely vyzor az ked dostanu rozum. Potom to dost zneuzivaju. A na co su 12-rocnemu dietatu prsia? Uzivaj si este detstvo, na to mas este cas.

sisušiq

ahoj.Mam 12 rokov a este stale nemam prsia,vsetky dievcata z nasej triedy uz maju -aj mladsi ako ja,a ja este nie.
co mam robit? mam si ich dajako natiahnut alebo co??? plosim poladte mi. thanks

aluska

lenushatko a co s tym mame robit?ked citis ze nie si v poriadku chod k detskemu gynekologovi..tym ze tu napises svoj prispevok tym ti prsia nenarastu.ani sa tvoj problem nevyriesi