veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

Lulu2011

janka - co ma napisat lekar pacientke? takto na fore? ze prepac dievca ale uz trojky z nuliek mat nebudes? skoda, ze dievca nemoze napisat same, predpokladam, ze bujne poprsie nema, ked v 19 nema takmer ziadne

Lulu2011

pisala som, ze to cesta bud HAK, alebo plastika, ak ich to velmi trapi, ale to uz kazda musi vediet na kolko ju to trapi, aby sa na nieco take dala

Lulu2011

janka - netrep, kde odporucam? ja len pisem fakty, ja by som napr. HAK nikdy nebrala, len pisem realnu skusnost kamaratky, ktora mala take vedlajsie ucinky

jankaaaaaaaaa

ano, plastiky sa robia po ukonceni rastu, ale!! po ukonceni celkoveho rastu tela, ved dievcata prestavaju rast uz v 16tich.. ja tu hovorim o prsiach, ktore rastu az do 22 rokov cca. nie o raste tela celkovo. to co tu posielas o tych plastikach je uplne mimo temy.. tu mas vyjadrenie lekara. www.antikoncepcia.com

jankaaaaaaaaa

napisala si, ze nech si zeny nenicia telo len kvoli prisam, teda ze je zbytocne pribrat,len aby sa zvacsili prsia a v zapati odporucas hak. pricom pocas uzivania hak sa prsia zvacsia len v pripade ze zena celkovo priberie.. a podla teba si znici postavu

Lulu2011

tu je napr. stranka zahranicnej plastickej chirurgie, kde pisu, ze zvacsenie implantanmi sa da previest po ukonceni rastu a je udany vek 16 rokov...co sa mi zda skoro, ale tak ked clovek vezme, vacsina plastik na SR sa da zrealizovat po ukonceni rastu, co vacsina doktorov da hranicu 18 rokov veku zivota cloveka, nedavno som citala clanok o mladej fitneske, ktorej urobili plastiku v 17 rokoch, kde lekar jej prsia uzavrel tým, ze rast je ukonceny a prsia uz neporastu, na svoju pracu ich "potrebovala"

translate.google.sk

Lulu2011

maruska - povedala som preto ze jej prsia narastli, ze reagovali na HAK co bola aj pravda, bez HAK by sa jej proste nezvacsili, je jedno akou formou, ci bola "zavodnena" alebo nie, preto som aj potom dodala, ze po vysadei sa dostalo na velkost povodnu, cize bola ovplyvnena hormonmi to je vsetko ;)

janka - ja mam dost vedomosti, u kazdeho je ten rast individualny, niekto prestane rast skor, niekto neskor, niekomu uz po 16-17 prsia neporastu ani o kusok a mozes sa aj na hlavu postavit, vacsinou je rast u zie ukonceny do 17-18 roku zivota, ale zrejme ide niekedy aj vynimky

mlikarkaa

niekde som čítala že bielkoviny tomu dopomáhaju, t.j. Aj maso, ale kedže si vegetariánka tak aspon jedz často jogurty syry vajcia a pi vela mlieka toho plnotučného najlepšie z automatu nič odtučnené tu su same sračky kde je viac vody ako mlieka :) tym aj priberieš

jankaaaaaaaa

a je na kazdej zene co si vyberie, ci vychudnutu postavu bez prs, alebo postavu so zenskymi krivkami a prsiami