veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

smajli

Prosím Vás poradili by ste mi? no takže ahoj, ja mam tiež podobný problém.. Mám malé prsia a nemám na žiadnu plasticku a ani inú podobnú operaciu peniaze. Mám 18 rokov. Chcela by som sa spítať, že či neexistuje nejaký iný spôsob zväčšenia pŕs okrem operácii a push upky.. neodmietla by som nejaké tabletky ale nemám s nimy žiadne skúsenosti a v lekárni sa hambím opítať. Ďakujem Vám velmi pekne pekný dník :)

Carie

verušká: no to su blbci ak sa ti smeju pre nieco, za co nemozes. ja sama som mala nulky a tiez som bola casto tercom posmechu, a to hlavne v pubertalnom veku, vtedy si ti hajzli najviac dovoluju. nakoniec som isla na plastiku a konecne sa nebamhim ist do sauny.

Carie

No odmietla si sama vsetky moznosti, este ti ostala jedna - mat deti a dojcit. Ale niektorym zenam ani potom nenarastu, pozri sa na svoju mamu, ci jej po porodoch narastli. Priberat sa urcite nesnaz, take typy ako ty priberu vsade, len do prs nic alebo minimalne.

Moonriver

bud sa s tým zmieriš,a b udeš nosit push up ky aby si mala pod bluzkou malé vkusné kopčeky,alebo pojdeš na plastiku.

Vela mužov zbožnuje nulky a možno po porode ti ešte narastu :)zatial nos push upky

LEnkaaa222

Baby ved je*te na to....proste ste este male...mate 12-13-rokov a uz chcete neviem ake kozy...pockajte este chvilu oni narastu....pozerajte aj na ine baby a uvidite ze ste na tom rovnako a ze aj ony maju ten isty problem...ved nie ste jedine je milion dievcat co prsia nemaju a za rok-dva budu mat balony

repka

silikony kvoli ohrozeniu zivota???? :))) to ako kde si vycitala?
..ked chces mat z nuliek take dvojky, tak ich docielis len a len plastikou... takze ti radim sa bud zmierit sama so sebou, alebo sa psychicky pripravovat na operaciu :)

verušká7

MáM neuveritelne malé prsia!!!!ale strašne ! a vyzerá to na mne neuveritelne hrozne hlavne preto lebo som tlstá mám 72 kiló nišia postava a tučná a prsia žiadne bude toa si genetikou mam je taká istá , kôli tomuto preblému sa hanbím pred chlapcom vyzlect , vezerajú hrozne neforemné amle špicaté jedno menšie druhé večšie , akmarát ich rás vydel a vybuchoval smiechmi ževraj sú hrozné :/ :/ :/ vravia mi to všeci chalani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:/ všetci pomóóóc pómoóc potebujem pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!