Trápim sa lebo som škaredá

Príspevok v téme: Trápim sa lebo som škaredá
takata

Mám už skoro 23 rokov, som škaredá. Ľudia mi to aj bez problémov povedia, že som škaredá. Nemám ani žiadnych kamarátov. Vyzerám ako opica, spolužiaci ma aj tak na základnej prezývali, že som planéta opíc. A to mi nepovedali len v škole, ale aj ľudia na ulici a aj sused. Už je to dobrých 7 rokov, čo som vyšla zo ZŠ ale ešte s tými narážkami na môj výzor som sa nevyrovnala. To bolo na dennom poriadku. Keď som to povedala rodičom, že mi v škole nie je dobre, tak ma len odbili že nemám žalovať, a keď som im povedala že už do tej školy chodiť nebudem tak sa mi vyhrážali že zavolajú na mňa policajtov pôjdem do decáku a neviem čo ešte. A neraz som prišla domov s revom keď ma cestou zo školy spolužiaci zmlátili. Nakoniec ani neviem ako ale tú školu som skončila. Doteraz som si kvôli mojej otrasnej tvári nenašla priateľa. Keď si aj hľadám vzťah cez net, napríklad na pokeci tak akonáhle pošlem fotku tak mi prestanú chalani písať a aj mi povedia že som škaredá a sa im nepáčim. Chcem ísť na plastiku s tou tvárou ale mama o tom nechce ani počuť. A pritom ona aj s babkou každý týždeň do mňa rýpu aká som neschopná si nájsť priateľa, že v mojom veku už niektorí aj majú deti. Rozmýšľam už aj nad samovraždou, celý môj život bol len utrpením, už dlhšie myslím že toto bude najlepšie riešenie.

zden115

Pre smille223: ty nemôžeš byť normálna...to či so napísala babe ktorá si myslí že je škaredá, nemá úroveň...vstúp si do svedomia a prečítaj si to po sebe...

jarny kvet

autorka, prepac off topic

smilee223, ale to je hlupost. ten tvoj expriatel je zjavne nevyzrete decko, nadmieru ziarlivy a to je extrem, bud rada, ze ho nemas uz pri sebe. aj kolko modeliek ma uspesne vztahy, dhlorocne manzelstva, je to nezmysel. a chorobni ziarlivci ziarlia aj na nepekne zeny, takze je to ich porucha, je to diagnoza. ak mas pocit, ze ta kazdy chce len pre sex, tak prepac, ale zjavne to aj vyzarujes. ved to rob ako ja, ako si mozem byt ista, ze chlapovi ide aj o moju dusu a nie len o obal? jednoducho, nespavam s nimi. to sa vyselektuje tym padom. lebo ked mu nedam a islo mu len o to, tak pojde za dalsou co sa mu paci. ja neviem, proste treba mat aj osobnost a neriesit kto sa kde na teba usmial, zmurkol, zalichotil, obtazoval, starat sa viac o dusu, riesit svoje zaujmy, sny, studovat, pracovat, a nie len o telo a riesit stale take pubertalne veci. mna to potesi, ked mi da niekto kompliment a idem dalej a nie to este niekomu rozpravat a ked ma velmi bali niekto, kto sa mi nepaci, tak to dorazne zarazim a nie ze, jaj, ja chudatko, nedaju mi pokoj, no nedaju, ak im davas nejaku falosnu nadej atd., mnohe baby toto robia, aby si zvysovali ego, ze kto vsetko ma o nich zaujem, nie je to aj tvoj pripad? ak im das najavo svoj nezaujem, daju ti pokoj, maximalne nieco blbe nepravdive budu o tebe chvilu rozpravat :D a cim si si chuda presla pre svoj vyzor? ja som zazila xkrat sexualne obtazovanie na pracovisku (ked som si len hladala pracu, podotykam, dlhe tricko, sveter, dlhe nohavice, cize ziadne sexi oblecenie som nemala) a aj fyzicky utok, dokonca dvakrat, no tak daj nejaku tvoju, ty chuda vesmirne. mne prides ako baba, co si zaklada len a vylucne na svojom vyzore a zije z lochotok a komplimentov, pracuj na tom, lebo sa ti bude tazko starnut

LILIII

Tak to je jasne ,ze nejaka ta plasticka operacia ,uprava zovnajsku by bola vhodna ,len je otazne ci na to kocka bude mat financie nakolko, najst dobreho odbornika nie je prave lacna zalezitost a to nespominam plastiku

Čarodejka

Ak si dáš spraviť plastiku, nájdeš si partnera a narodí sa vám dieťa tak si dávaj pozor aby ťa nezažaloval zato aké je škaredé.

Teraz tu píšem realitu - stalo sa to už veľakrát.

marlena

onyx pise dobre, rady ako vnutorna krasa a vyrovnaj sa s tym ako vyzeras ti asi moc nepomozu...kedze uz mas 23 a uz nie si v pubertalnom veku a doposial si to "nerozchodila" tak uz len s tym nieco musis poriesit..Nevieme ako vyzeras, ci mas zlu plet, odstavajuce usi, male pery, oci blizko seba, uces.. Vela pomoze dobry vizazista, poradi ako sa licit, aky uces, ako sa obliekat, ak uz ani to, tak chod na plastiku a vobec sa nikym a nicim nedaj odradit. Dnes uz doperuju aj na splatky a mas 23, tak uz si aj po skole. Je to tak, ze zivot mas len jeden a tak ho nepremarni truchlenim a daj do poriadku, co sa da dat, drzim palce..

onyx

takata, ignoruj Prezývku, nedávaj si sem fotku, rešpektuj svoje súkromie a nerob im chorú zábavu.

To čo je máš odo mňa napísané, stále platí...

nechválim sa ani nič, ale som znalá celkom "priveľa" tém, tak snáď aspoň poradím. Aj keď to vyznie čudne, môžeš si pozrieť staršie diskusie a moje príspevky, že nerobím len trolla alebo zbytočného buriča.

Maj sa, holka, a ozvi sa čoskoro.

onyx

Takata, ja sa nebudem hrať na falošnú dobrú dušu a pritom v reáli by som pre teba nepohla prstom, ako tí podomnou.

Ja ti poradím reálne.
Nazbieraj si na plastiku, prácou alebo nemali tvoji rodičia pre teba fond - vkladnú knižku ?
Máš genetické predispozície po rodičoch, alebo si mala ťažký pôrod alebo čo konkrétne je na tebe škaredé ?
Nos, lícne kosti, oči, si chudučká, alebo niake kilá na vyše ? Nezdravá pleť ?

Ak chceš, so mnou sa môžeš v pohode porozprávať, normálne cez maily, aby si to iní nemuseli čítať... ja nie som samaritán, ale mám dnes voľno, tak prečo neurobiť ďalší dobrý skutok a spraviť tento svet trošku obývateľnejším.

Napísať, že vyzeráš ako opica je dosť všeobecné, niekoho volali žirafa, niekoho krtko (oči), či škrečok (líca), ušiak, yeti, sokol (nos) a pod...
Neboj, ja som nikdy nebola posmievačný bastard, sama som mala peklo v živote kvôli rodine, ale zato v škole som si nejako dokázala nájsť priateľov a preto si také veci viem ceniť.

LILIII

Zlatko je mi luto ,ked citam tvoj prispevok ... chapem ,ze ludia su bezcitne hovada ,ale pokial mas dobre srdce, tromfnes aj najkrajsiu z najkrajsim :)
ved nikde nie je napisane ,ze sa musis vydavat ,ze musis zit po boku milujuceho muza ,poznam kopec zien ,ktore sa venuju praci ,ktora ich naplna a ktora im poskytuje to co by im dal vztah .... chapem ,ze tuzis po objati ,po laske no ani ta ti nezarucuje stastie ... ano si ina ,mozno skareda ? no a co ? laska nie je o krase
drz sa dievca :)