Trápim sa lebo som škaredá

Príspevok v téme: Trápim sa lebo som škaredá
takata

Mám už skoro 23 rokov, som škaredá. Ľudia mi to aj bez problémov povedia, že som škaredá. Nemám ani žiadnych kamarátov. Vyzerám ako opica, spolužiaci ma aj tak na základnej prezývali, že som planéta opíc. A to mi nepovedali len v škole, ale aj ľudia na ulici a aj sused. Už je to dobrých 7 rokov, čo som vyšla zo ZŠ ale ešte s tými narážkami na môj výzor som sa nevyrovnala. To bolo na dennom poriadku. Keď som to povedala rodičom, že mi v škole nie je dobre, tak ma len odbili že nemám žalovať, a keď som im povedala že už do tej školy chodiť nebudem tak sa mi vyhrážali že zavolajú na mňa policajtov pôjdem do decáku a neviem čo ešte. A neraz som prišla domov s revom keď ma cestou zo školy spolužiaci zmlátili. Nakoniec ani neviem ako ale tú školu som skončila. Doteraz som si kvôli mojej otrasnej tvári nenašla priateľa. Keď si aj hľadám vzťah cez net, napríklad na pokeci tak akonáhle pošlem fotku tak mi prestanú chalani písať a aj mi povedia že som škaredá a sa im nepáčim. Chcem ísť na plastiku s tou tvárou ale mama o tom nechce ani počuť. A pritom ona aj s babkou každý týždeň do mňa rýpu aká som neschopná si nájsť priateľa, že v mojom veku už niektorí aj majú deti. Rozmýšľam už aj nad samovraždou, celý môj život bol len utrpením, už dlhšie myslím že toto bude najlepšie riešenie.

mima.0

ahoj, podľa mňa isto nie si škaredá, nemysli si to o sebe... Na pokeci si ťažko niekoho nájdeš, príťažlivosť ide najmä z charizmy a z tvojho správania, spôsobu reči.ak chceš skúsim ti poradiť nejaký make up alebo účes, čo vylepšiť.. ak mi pošleš nejakú fotku na mail.

euridika

nehodnot samu seba na zaklade toho ako ta hodnotia ini. tvoja identita by asi nemala byt urcena externe. vyser sa na plastiku, ked niesi krasavica, snaz sa rast po vnutornej stranke a vylepsovat ine kvality, ktore iste ocenia jedinci menej plytki (taki, co si nehladaju partnerov len podla fasady)
hlavuhore salvadore