Vela krvi po analnom sexe

Príspevok v téme: Vela krvi po analnom sexe
mariaannkkaa

Ahojte chcela by som sa spytat vcera som v noci mala analny sex s priatelom ... boli sme dost opity a odviazali sme sa... sex v pohode ale potom priatel si ma prehol a prstoval mi anal .... bola tma tak sme si ani nevsimli ze krvacam .. je pravda ze jemny nebol .. no rano ked som vstala vsade v posteli bola krv a to nehovorim o mlom mnozstve na pol postele je flaak krvavy.. a ak sa pytate ci mam menstruaciu nie nemaam ... no a viem ze toj e niecos analom pretoze ked som bola na rannej potrebe taak hovienko bola totalne sama krv.. neviete co sa mohlo sat uz som mvala anal casto a nikdy ani len kvapka.. no teraz je strasne vela krvy.. ak mi viet e niekto poradit alebo mate skusenosti s takym to ... alebo viete ci to je nutne niejako osetrit tak mi prosim poradte dkaujemm

Toska

Doubledog.....,to pred čím si treba dávať pozor?To akože treba vydezinfikovať pred análnou súložou konečnik?Lebo inač ti do močovej trubice vojdu nevýtaný návštevníci.

doubledog

analny sex je sice trochu rizikovejsi, ale tak co by clovek nespravil pre vacsiu rozkos, ze ano?

treba si proste davat pozor

pandorica

To je dosť srandovná predstava,hihi.Ale análny sex je podľa mňa vec, ktorá by sa nemala robiť len tak s hocikým, ale s niekým komu dôveruješ, že ti neublíži.

pandorica

To s tým porušeným zvieračom a neudržaním stolice vymyslel určite nejaký frustrovaný puritán...Pri občasnom anále niečo také určite nehrozí.Bavím sa o heterosexuáloch a tí určite nesexujú análne v jednom kuse.

0vecka

2 onyx pozri to ako sa tu vyjadrujes je tvoja vizitka nie moja. Takze pis si co chces ale strapnujes sa tym sam.

www.allsexguide.com

en.wikipedia.org

Tu asi ani v jednom nespomina ze by to malo narusit analny otvor, tie mikrotrhlinky niesu nic vazne. Mohol/la by si mi povedat odkial beries ty informacie a aj vsetci ostatni ze pri obcasnom analnom sexe sa nieco poskodi, alebo ze neudrzis exkrementy?

O chorobach som pisal uz predtym. Takze by som sa chcel spytat preco si ma vlastne napadol?