Averzia

GoFruit

Clovek proste planetu nici, skodi jej, je jej chorobou. Zvierata sa staraju same o seba, ale co ludia stvaraju, to je proste to najhorsie. Pilia si pod sebou konar, nicia vsetko bezohladne, nemyslia na nic len na seba.
Ano dokazu byt zavisle? Na com? Nicia tym niekomu zivot? Teraz nehovorme o tom ze sa vzajomne zabijaju na to aby sa najedli a prezili.
Ake zvierata mavaju psychicke problemy? A ako to clovek moze vediet? Okrem zvierat zavretych v ZOO, co je zasa raz riadna pakovina. Maju zvierata vo volnej prirode psychicke problemy?

hanka9

ano

niektore samce su evolucne polygamne

a niektore monogamne

cize samce verne len jednej samici

alebo neverne a oplodnujuce viacero samic

ako u ludi, vsak :-o)

GoFruit

ale nooo, zase tak presne toto hovorim, ze v mnohom, nie vsetkom. kludne si ma chytaj za slovicka, mne je to sumafuk. prevysuju nas v mnohom, na to ze nemaju rozum a inteligenciu, teda sa lepsie spravaju... neklamu, nepodvadzaju, netyraju sa, neopijaju sa, nehraju na automatoch a neprivadzaju do mizerie svoje rodiny, nemaju psychologicke problemy, staraju sa o deti, nedaju ich v minimalnom veku do jasiel, ako v mnohych krajinach deti idu do jasiel od 3 mesiacov, ked nevyhnutne potrebuju matku atd.

Prezývka55

GoFruit napriklad ze si sukaju s kadekym a kadecim? taky kohut pretiahne za den aj 20 sliepok :D fakt nas prevysuju no :D nehovoriac o tom ze rozne druhy medzi sebou sukaju tiez. Mame sa od coho ucit no :D

GoFruit

porovnavat sexualne spravanie zvierat a ludi sa neda, o to mi ani neslo, islo mi o to, ze ludia pouzivaju prirovnania ako zversky, zvieraci, pricom to je nespravne, lebo prave v mnohych veciach nas zvierata prevysuju.

hanka9

No tak ja by som sa tiez nedala .yTrTk.t do ritky

a to ani nahodou :-o)

aj keby ma tu 1000x presviedcali, ze je to normalne, slastne a o co prichadzam

no ale kolko ludi, tolko chuti, to je fakt