Averzia

Dadula56

Mne si to nehovorila, ale pises to vlastne stale, v kazdej reakcii na niekoho, kto experimentuje alebo sa vyjadri za :)

Averzia

Dadula56 kedy som ti povedala ze si nedostojna a nemas vztah plny lasky? ved si o tvojom vztahu ani nehovorila. Hovorila si svoj nazor, podobne, ako ja.

Pandorica, prečo by to malo byť ťažké? ja od partnera tie veci vyžadovať nebudem, čiže sa pre ne nebudem ani trápiť.

pandorica

Hovoríš, že je umenie robiť to stále tak isto, znamená to, že je to ťažké...Ale prečo by láska mala byť ťažká a namáhavá?Nemá byť láska ľahká, hravá, povzbudivá a povznášajúca.Trochu mi to príde protirečivé. na jednej strane neustále hovoríš nejakej zromantizovanej láske a vlastne chceš, aby ťa trápila?Nerozumiem tomu.

Dadula56

Ja ti vobec neberiem tvoju pravdu, ja s tebou len nesuhlasim. Ale nevyjadrujem sa o tebe, ze si nedostojna a nemas laskyplny vztah.
To, ze si trafena a ine invektivy su veci, s ktorymi musis ratat, ak ides na verejne forum. Mas tu aj slusne vyjadrene nazory...

Averzia

:-) Nechaj tak, pandorica. Nevies vsetko. Ale dakujem ti, samozrejme, ak to myslis vazne a nie ironicky. No asi nie som normalna, alebo asexual. Co uz, radsej, akoby som neskor nieco olutovala. A zrejme si partnera neudrzim, to je myslim pochopitelne, ved kto by uz len chcel vztah bez vid koment nizsie,20:05 .

Averzia

Ludia mi odpisali, napr. ze som trafena a ze ma lutuju. Tak som sa rozpisala aj ja. A samozrejme ze nesuhlasim, mam svoj nazor, co je na tom k nepochopeniu? Ty tiez so mnou nesuhlasis a moju pravdu neberes

pandorica

No myslím, že tebe niet pomoci, asi máš nejakú divnú predstavu o láske a partnerstve vôbec.Želám ti veľa šťastia s tvojim novým partnerom, ak si ho s takýmto postojom aj udržíš, samozrejme.

Dadula56

No ved ti ludia aj odpisali, ale ty si si povedala, ze su teda nedostojni, ak to robia. Ako som pisala na zaciatku, zbytocna tema, lebo mas svoju pravdu a ina pre teba nie je a nepripustas ani to, ze by mohla existovat paralelne s tvojou. Je len ten tvoj nazor a vsetko ostatne su ludia bez dostojnosti, lasky a pekneho vztahu.