Partner sa mi vôbec nevenuje!

Príspevok v téme: Partner sa mi vôbec nevenuje!
katrin11

Som s ním skoro 3 roky, stále je v práci,keď pride domov zapne si notebook a pozera tenis alebo hraje hry čo je podľa mňa privitívne sa hrať každý deň pre 33 ročneho chlapa, netrva to dlho, ale vôbec sa mi to nepáči,som z toho na nervy, včera som sa s nim rozpravala,ale šak len na chvíľu si zahrá, a bol tam do 2hej!... čo mam s tym robiť...?

katrin11

nič také, povedal, že si nie je toho vedomý, že sa mi nevenuje, on je totalny ignorant v poslednom čase...
xxy čo ti nie je jasne? jednoducho som sa hrala na urazenú, a s ním vôbec nepohlo aj keď videl...

katrin11

však to, zober si, že celý týždeň je v robote, dojde večer, naje sa dá si sprchu, a buď ľahne spať, alebo sedi pri notebooku. Mňa ide poraziť z toho, samozrejme nehovorím, že sa mi vôbec nevenuje, víkendy ujdu, sem-tam nejaký výlet, alebo navšťeva do našich, či do jeho rodičov. Inak nič, cez týždeň je totalne vymletý, rozpráva o práci, alebo o tenise. Keď si ľahne, tak by som sa chcela milovať, ale kdeže, kedže je unavený to neprichádza do uvahy sa ho čo len dotknúť. Ale ked sedí v kresle a čumí ako blbý do ntbk tak to je super. Skúsila som sa aj ja nevenovať jemu, ani to nepomohlo a vôbec si ma nevšimol, že sa s ním nerozprávam.

lilyiankaa

keby to bol puberťák, nepoviem pol slova, že si zahrá nejakú primitívnu hru ..ale dospelý 33ročný chlap? no veľmi zvláštne ... mňa by porazilo, keby to robil môj chlap! ok, ak by tie hry hral, keď nie si doma, tak okej, ale aj si doma a tebe sa nevenuje, ale radšej si zahrá hru ... no neviem ako to bude u vás fungovať v manželstve ...