Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechcem, ale som zaujata jeho byvalou...

Príspevok v téme: nechcem, ale som zaujata jeho byvalou...
precojetotak

som strasne zaujata jeho byvalou...a pritom velmi nechcem, zacalo to z jedneho prosteho dovodu, jeho kamarat, neviem z akeho dovodu, zacal hovorit o jej "prednostiach" predo mnou - narobvinu, ake ma velke kozy!strasne prijemne pocuvat to ked sedite s chlapom ktory snou tvoril par. Ja som sa len pozrela neveriacky a nic som nepovedala, asi ked si to uvedomil tak prestal o tom rozpravat. Druha vec, je ze ja mam male prsia, nikdy mi to nevadilo,neriesila som to, mojim byvalym partnerom to tiez absolutne nevadilo pokial viem, a moj terajsi stale naraza na to, ake mam male, akoze mysli to zo srandy, tak milo sa vyjadri, ale na druhej strane vravi, ze dame plastiku a vtedy mi to pride dost blbe...a taketo veci, vtedy som sa na seba zacala pozerat aj ja inak... a takto sa to zacalo...ked sme sa dali dokopy dotycna mu casto este volavala a plakala do telefonu aj ked vedela, ze sedim vedla neho...on ju posielal kadelahsie, vtedy som to neriesila lebo mi to imponovalo. Potom si nasla nejakeho bohateho tajtrlikla ktory jej kupoval co jej na ociach videl a ona sa strasne zacala chvastat, momentalne ma uz asi piateho behom roka... ked som bola na mojho priatela nahnevana tak som si ju vyhladala na fcb a pozrela stare prispevky od mojho priatela, pisali si spolu ako jeden druheho miluje a tieto blaboly to bola dasia rana pre mna, pretoze mne tak lasku ani zdaleka nevyznava, ani nikdy nevyznaval a uz vobec nie tak verejne...paradox je, ze sa za cias ich vztahu vlacila s kadekym a on jej to znasal ked ho oklamala svojimi medovymi recami, este chcem podotknut, ze tu zenu nema nikto rad, ci chlapi ( aj ked kazdy jeden by ju pretiahol) ci zeny, jej kamaratky sa jej odvracaju po case chrtbtom je to osoba dost ohovarana, ale viem, ze to co ludia na nu hovoria, je pravda, to je ten typ cloveka ktory vas prvy moment ohuri, ze je uzasna, a az kym vas neyuzije, nezneuzije, neoklame az po case ukaze svoju pravu tvar, vtedy si najde inu obet. Robi spolocnicku a lap dance v zahranici a kedze ma peniaze tak sa vie aj nahodit upravit atd. ale dost to prehana. ja som neni ziadne b- cko ale zarabam si peniaze slusne a nemam par tisic ako tato prostitutka no kazdu jednu drahsiu vec co som si kupila si vazim. a proste odvtedy som nou zaujata, casto ju pozeram na internete a rozculujem sa ako si takyto clovek bez chrbovej kosti zije na vysokej nohe. co ma nove kde na akej dovolenke a s kym bola, mozno je to aj zavist, ale skor nechut a nenavist voci tejto osobe, pretoze ja sa citim vdaka priatelovi ako nieco menej, ako keby mu viac zalezalo na tejto ludre ktora si nic dobre nezasluzi. keby som napisala jej meno, mozno by ju tu aj niekto poznal, a verim tomu, ze nic dobre by o nej nitko nenapisal. uz mi z toho vyhrava na psychiku. ze sa jej ti chlapi vtieraju, a podla mna si ju aj moj frajer pozerava cez toho kamarata lebo je na nu zvedavy, na primadonu. j
A ja sa citim menejcenna vo vztahu ked som videla co som videla, preco ti chlapi nadavaju na K***y, zlatokopky a pritom ked take vidia su celi bez seba, div ze by im do riti nevliezli, mozno si niekto pomysli, ze chcem byt ako ona, ale to nie, vobec, v ziadnom pripade!svedomie mam ciste a nedovolilo by mi nic z toho co robi ona, len mi pride velmi, velmi nespravodlive toto, ze taketo cudndry sa maju lepsie ako my obycajne pekne zeny, ktore tak kazdy hlada a ktore uz skoro niesu ale ked sa taka cundra objavi a vedla nej ta normalna, chlapi zabudaju na tie normalne a otocia sa za k..u.citim sa nedocenena ked porovnam aky mal moj priatel vztah s nou a aky ma so mnou. nikomu nechcem priat nic zle, ale v jej pripade by som bola stastna keby som videla, ze je z nej bezdomovkyna. strasne nenavidim taketo zeny pijavice!!!! pardon za chyby, snad je to citatelne

TinaM

Netvrdila by som, ze len muzi sa stavaju v citoch opatrni po bolavom rozchode. Ruku na srdce, sme stale aj my, zeny, take otvorene, naivne a bezhlavo sa vrhajuce do vztahu, ako sme boli pri prvych laskach pocas puberty? No ja veru nie. Minimum spolocnych fotiek na fb, ziadne extremne zamilovane vyznania v statusoch. Znamena to, ze priatela milujem menej, ako chalana pred 6-timi rokmi? Ale co by! Len som zmenila pohlad na vec. Nezalezi mi na tom, aby vsetci ostatni vedeli, ze ho milujem. Podstatne je, aby to vedel on. Nepisem basne, nevyrabam zamilovane pohladnice...aj on si moze povedat, ze mi asi niekto znicil zivot a teraz nedostava lasku. Ale zehlila som predtym s laskou! kosele niekomu inemu? Pribalila som niekomu do kufra oblubene bonbony vzdy, ked isiel na sluzobku? Nie, nikdy, len teraz to robim. Je to mozno menej okate, ale o to viac realne a zo srdca.

Precojetotak: pisala si velmi uprimne, no mne sa zda, ze si sa zamerala na velmi nepodstatne veci. Pisala si, ze by si nikdy nechcela byt ako ona. Tak co jej vlastne zavidis? Co ti na nej vadi? Mala by si sa sustredit viac na seba, robit, co ta bavi a naplna a nezabijat cas sledovanim zivota niekoho, kto ta este aj irituje (slusne povedane). Velmi dobre to poznam a poviem ti, ze nenavist je najhorsia emocia. Vies preco? Lebo ten, co nenavidi, velmi trpi a velmi vycerpava svoje sily. A ten, kto je nenavideny, o tom ani len nevie. Toto si skus vzdy pripominat, ked budes mat nutkanie kliknut na jej profil. Ze teba to zoziera a ona o tom ani nevie. Tym padom sa to vlastne "neoplati", no nie? :)

GoFruit

Co vam brani najst si takeho co vas bude milovat naplno? Ja by som s hentakym nebola. Alebo je lahsie sa trapit a vyplakavat?

piskvorka

Ano, velmi dobre viem, o com hovoris.
Zo svojej skusenosti mozem povedat, ze viem, ako sa priatel trapil, ked ho ta stetka nechala. Plakal, nevedel sa pozbierat, nevedel, ako dalej zit. Isto mal aj samovrazedne myslienky. Odvtedy stvrdol na kamen, je ovela chladnejsi. Ak by som sa ja s nim teraz rozisla, viem, ze by ho to tak nevzalo, mavol by rukou, a svet pokracuje dalej.
Povedal by, ze kvoli zenam sa neoplati trapit. Len preto, ze ONA mu posrala zivot, tak JA nemozem byt stastna v plnohodnotnom vztahu, hoci sa aj poskladam.
To je realita.

Prezývka55

Agnes998 si vedla ako zvycajne, asi ked sa mu ex vyplakavala tak to znamenalo ze ju moze pretiahnut hockedy takze si uplne mimo ze ex nemoze mat, keby chcel tak uz ju davno klati, ale asi ju nechce.

Agnes998

Zacni jeho penis oslovovat len tak zo srandy "ty moj maly cervicek" alebo mu so sladkym usmevom zo srandy povedz: "Nebola k nemu pribalena lupa?" No a nakoniec sa ho spytaj, ci uz pocul o zvacsovani penisu, potom mu vytlac o tom clanok a nechaj mu to na posteli, samozrejme vramci srandy. A teraz vazne, henten chlap ta nema rad taku aka si, vyzera to, ze je s tebou len preto, ze nemoze mat svoju ceckatu pobehlicu. Nie vsetci chlapi su taki, treba len hladat a neuspokojit sa s plevom! Henten chlap ti len znizuje sebavedomie!

ninajenina

Mnooo mozno ma teraz ukrizujete ale zena ma byt zenou a to znamena ze si ma byt vedoma toho, ze kazda z nas je ina niektora ma prsia vacsie niektora mensie, dokonca aj to sa da riesit ale to asi nebude pointa tohto problemu. Keby si sa radsej pozrela na to z toho hladiska ze asi ked ju opustil, mal na to dovod, ze vsetko sa da opozerat a stava sa beznym aj tvoje male prsia aj jej velke a ze ked je asi s tebou tak ma na to dovod aj ked takymto spravanim ho asi strati, lebo ked si zena neveri je to vidiet. Na jej pohyboch spravani...mimike. A pre muzou su sexi aj tak uplne ine veci ako si myslime my zeny a to ze ich riadia pudy nikto nezmeni. Vzdy sa budu pozerat aj po inych, vzdy budu mysliet na ine, vzdy budu tuzit aj po inych. Ja neviem co uz na tomto chces nariesit. Staci to prijat a mat ho rada takeho aky je. Sledovanim inych zien stracas energiu a cenu. Tu svoju

lilyiankaa

je logické, že si na ňu nahnevaná, že máš voči nej nenávisť, lenže sa pozri na to z inej strany ..ako tu už niekto písal, to nie ona ti povedala, že máš malé prsia, to nie ona ťa posiela na plastiku, takže si to skôr vydiskutuj so svojím priateľom a jeho úžasným kamošom, ktorý hovorí, aké veľké kozy ona má .... každý sa zariadi podľa seba a svojho najlepšieho svedomia, ak jej nerobí problém robiť to čo robí, ty sa nad tým nepozastavuj, je to jej život a nie tvoj, ty si žiješ svoj slušný život a ona nech má život ako jeden "mejdan" ...... a mala by si prestať ju pozerať na fb a vyhľadávať kde sa dá, robí ti to zbytočne len zle .... takže v prvom rade sa porozprávaj s priateľom .. inak z jej strany tiež nebolo 2x pekné, že mu vyplakávala do telefónu, už keď vedela, že niekoho má ...
a ďalšia vec, sú aj normálni chlapi, ver tomu, len škoda, že ty si na takého nenatrafila .nehovoríjm, že je nejaký zlý, ale hovoriť ti o plastike a o malých prsiach .. no tiež z jeho strany detinské, hlúpe a trápne!

phoenix

Ale ešte toto, tie kecy že ju miluje, boli len kecy, aby ju dostal. Miloval len jej telo a veľké kozy, nie ju. V tomto je tá baba chudera, lebo ma kopec mužov, ale žiadny z nich ju nemiluje, pysia sa tým že ulovili ceckatu čaju. A tento tvoj, teba tiež nelubi, inak by ti nerozprával o prsiach. Ma ťa len na sex a dvihanie si ega. Lebo jeho duša je prázdna.

Prezývka55

Akych si vyberate takych mate, ked sa pohybujete v spolocnosti debilov a za parnera si vyberiete debila co potom od neho ocakavate?
Mala si si vybrat lepsieho partnera a nemala by si problem ani s nim ani s jeho ex.