Ako ďalej

Príspevok v téme: Ako ďalej
Ivan385

Som povrchný, nevážim si ľudí čo ma majú radi, necítim žiadnu ľútosť a nikto mi nechýba. Čo som to za človeka :( Mám pocit, akokeby som bol takýto celý život a všetko dobré čo som spravil bolo len preto lebo som vedel že sa to patrí, že to ľudia ocenia a nie preto že som to chcel ja sám. A teraz si to začínam uvedomovať v plnej miere. Čo mám robiť, prečo neviem mať nikoho rád :( Podotýkam že som si neprešiel žiadnou stresovou situáciou, v rodine je všetko v poriadku.

Agnes998

Mozno trpis niektorou formou poruchy osobnosti, precitaj si o tom nieco a zacni chodit psychologicke, nech ta spravne nasmeruje

_meno

Ahoj Ivan385

"necítim žiadnu ľútosť a nikto mi nechýba"

"Čo mám robiť, prečo neviem mať nikoho rád"

Kazdy clovek ma *katalog hodnot*, ktore uznava (samozrejme ze su zoradene podla priority).

Budem reagovat len na jednu vec - ak nemas ludi s ktorymi sa teraz stretavas rad, je to zrejme tym, ze bud vobec nesplnaju nic z tvojho katalogu alebo su v jeho negativnej oblasti.

Riesenie : napis si zoznam tychto hodnot na papier, pozoraduj si ich (tym ziskas katalog svojich hodnot pre seba).

Nakolko zijeme na Slovensku(bud trosku benevolentny), skus si napisat takyto zoznam pre 1 vseobecneho cloveka (napr. toto musi mat na 100%, toto mat moze, toto na 100% mat nesmie)