Váš názor

Príspevok v téme: Váš názor
nazor

Zaujíma ma vás názor, že čo hovoríte na toto. Ja mám malé prsia, nikdy som si s toho veľký problém nerobila, samozrejme poznámky na ne som dostávala relatívne často, ale vo všetkom ostatnom mi to vyhovovalo.
Počula som veľakrát názor na to, že ženské prsia MUSIA byť veľké, lebo je to znak ženskosti. Tým pádom z toho vyplýva, že aj mužské prirodzenie MUSÍ byť veľké, pretože je to taktiež znak, len mužnosti. A nanešťastie som mala tú skúsenosť, s mojím partnerom, ktorý bol obdarený a teda, nikdy viac, tá bolesť... Čiže sa mi naskytuje otázka, či tie znaky neboli myslené nie ako VEĽKOSŤ ale celkový dojem, tvar. :)
Ako nechápem napr. čo sa mužom páči na ovisnutých prsiach, to sú pomaly každé druhé, ktoré sú väčšie, keď nie hneď, tak za pár rokov. A to teda veľmi estetické nie je a pokiaľ ja viem znak ženskosti je KRÁSA, čiže tu sa to hneď vylučuje.

Čarodejka

Kombinácia ,,Štíhla postava a väčšie prsia,, sa navzájom nevylučuje.

A mužom sa páčia aj menšie prsia! To je fakt.

nazor

TinaM je to možne :-) ale ja som ešte nepočula nazor že by sa niekomu pačili menšie prsia :-)

a samozrejme sa mužom páči chudá postava, čo sa automaticky vylučuje s väčšími prsiami, v opačnom prípade by to bolo divne :-)

TinaM

Podla mna sa zaoberas kravinami- bez urazky, prosim. Kazdemu sa paci nieco ine. Jeden chlap sa ide zblaznit za velkymi prsiami, druhemu sa pacia male, treti neda dopustit na velky zadok, stvrtemu najviac sedia baby "ako laty" cele...neda sa to generalizovat, tak to nerob.
Aj u zien je to odlisne...niektore miluju obrov, niektore malych gasparkov. Vsetko je to o kompatibilite.