Život v samote

Príspevok v téme: Život v samote
indian2

Pekný večer prajem

Viem, že takýchto tém je plno, ale aj tak mi to nedalo prispieť svojou troškou.

Ide o to, že som ešte nemal žiaden vzťah, žiadnu priateľku ani nič po intímnej stránke.

Som mladý 22 ročný muž, ktorý študuje na vysokej škole. Vzhľadovo by som sa prirovnal k priemeru, t.j. nie som žiaden krásavec ale ani žiadna obluda, teda aspoň dúfam. Možno som len prieberčivý alebo možno len mám rád samotu, ktorá sa čoraz viac prehlbuje, nakoľko väčšina mojich kamarátov už má priateľky, s ktorými travia čas. V škole si tiež nemám čo nájsť, nakoľko navštevujem odbor kde sme sami chlapci až na jedno dievča (podobne stredná škola, viem si vybrať čo :D)

Ale nie to som chcel... V podstate ide mi o to, že už nejako počítam s tým, že ostanem po zvyšok života sám, aj keď nerád by som ostál... Len som chcel vedieť, či je nás takých viac, alebo som jediný svojho druhu.

jedulka

rodíme se sami,žijeme sami,umíráme sami.Jen skrze lásku a přátelství si vytváříme pocit,že nejsme sami.A oni tak žili 75 LET.Většinu svého života.

jedulka

včera v TV dávali Shot o 90letém pánovi z Ameriky. Umřela mu vloni žena.Žili spolu 75 let.Pán vypadal velmi vitální, zdravotně na tom byl velmi dobře.Když mu žena umřela měl potřebu napsat píseň i když v životě se tím nezabýval. Ted je to velký hit.Na svojí ženu pěl jen samou chválu.Nedá se mu ani závidět, jen tiše sedět a poslouchat ....

pxbq

Vemeno, tiez sa mi pacia tie zenske, co v 19tke tlacia kocik a v ruke drzia druhe decko..
A stale sa stazuju, ako ma te ndisco king pretiahol an echal..
hold, normalny muz jej bol NUDNY, tak H-O-L-D , nech sa zabava s deckami, co sa NUDI ? :D

skmn

problem je, ze inteligentne zeny si uvedomili, ze vztahy nestoja za to, preot si uzivaju inak..
a muzi si uveodmili, ze zeny nestoja za to, ci uz inte alebo neinteligentne..

NumLock

Kúzelníčka: Ak je niekto skryto agresívny, chyba teda niekde je. Kde berieš istotu, že si nejaký násilnícky úbožiak nechá pomôcť? Takého len vykopnúť z domu. Ľudia sa nemenia.

Aja02

Čarodejka, chyba sa zrejme stala, ale ak by odmietol pomoc, tak by som sa s ním rozviedla. Otĺkať ma nebude žiaden chlap.