Stratila som chuť na sex

Príspevok v téme: Stratila som chuť na sex
BabyMacka

Neviem co sa mi stalo :( Som s priatelom 4 a pol roka. Lubim ho, no casto mame medzi sebou hadky, su to malickosti, banality, ale viete ako, boli to aj tak. Nehadame sa kvoli nicomu vaznemu, prosto denne problemy takmer kazdeho vztahu. Obcas sa nechapeme v niektorych veciach, niekedy nam to klape naopak vyborne. Zle vsak je, ze som postupne akosi prestala mat chut na sex s nim. Kedze spolu este nebyvame, stretavame sa par raz do tyzdna. On ma chut na to hocikedy, ja vsak nie. Napriklad ked viem, ze je doma jeho sestra a beha stale okolo nasich dveri, nedokazem sa tak uvolnit, aby som s nim mala sex. Nedokazem sa uvolnit ani vtedy, ak sme pochyteni, prosto vtedy na neho uz vobec nemam chut. Nedokazem sa uvolnit ani vtedy, ked mi nieco vadi, ked je napriklad v izbe velka zima, alebo naopak neskutocne teplo...Frigidna nie som, lebo chut na sex mavam, no zrovna nie vtedy ked je on pri mne :( On samozrejme kvoli tomu trpi, nedokaze ma pochopit. Ako mu vysvetlit, ze zeny prosto nie su nastavene tak, aby mali sex v hoc ktoru dennu hodinu? Nechcem ho kvoli tomu stratit, ale mam pocit, ze sa vzdalujeme jeden druhemu... :( Poradte mi...antikoncepciu som nikdy neuzivala, ani nebudem, takze moje hormony nie su ovplyvnene. Mam stres trosku zo skoly, inak som v pohode

BabyMacka

pytala som sa kamosiek a kazda sme ina. Niektora chce sex stale, niektora ma na to chut len par raz do mesiaca. A potom mam kamosku, ktora je ako ja, ze sa potrebuje dostatocne uvolnit a byt v pohode, aby mala na to chut. No ale rozdiel je v tom, ze jej priatel to chape a vzdy sa jej snazi urobit tu atmosferu spravnu, aby bola v klude. Moj chalan to nechape a mam pocit, ze ani nechce chapat. Mysli si, ze si to "uvolnenie, pohodu a atmosferu" len vymyslam, lebo este nemal babu ako som ja :( :( :(