Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Práca na rezidencii veľvyslanca

Príspevok v téme: Práca na rezidencii veľvyslanca
Iveta Michael

Zaujala ma jedna skutočnosť a síce fakt že poznám pár ľudí ktorí pracujú doslova ako služobnictvo na rezidencii istého veľvyslanectva a robia to bez zmluvy,načierno...
...nič nové pravda,no poznám istú ženu(mimochodom už z dvoch veľmi lukratívnych miest ju vyrazili ako nespoľahlivú,nedochvíľnu a nezodpovednú osobu )našla si miesto v rezidencii veľvyslanectva zo sídlom v Ba a ponúkli jej prácu normálne na zmluvu,odmietla a keď jej susedka vyčítala že by to nemala brať ako samozrejmosť,chválila sa že sa jej nemôže vôbec nič stať nakoľko náš zákon nemôže zasahovať do činnosti konkrétneho veľvyslanectva ani jej zamestnancov ( občanov SR)čiže neodvádza dane už asi druhý rok a je mimo zákona nepostihnuteľná.Mne to príde voči ostatným zamestanným nespravodlivé pokiaľ je pravdou čo tvrdí,ďakujem za názory!

Iveta Michael

kabel čo tu trepeš furt dokola?

pre mňa nie je práca ponižujúca jasné..? lenže nemôžem a nebudem robiť ani za viac peňazí isté veci,áno bolo by to pod moju úroveň!

a čo sa týka I.D. mám už odpracovaných dosť veľa rokov a odvádzala som do tohto mizerného systému kopec peňazí,makala som nadčasy až som z toho ochorela - a to sa môže stať každému,tak mi tu kurňa nezáviď ešte aj tú mizernú sumu I.D. ktorý mimochodom poberajú aj mladší odo mňa ktorí ani nemajú odpracované nič,tak sa tu do mňa láskavo nenavážaj

áno,od istej doby si budem naháňať a strážiť každé EURO a nenechám tomuto štátu ani cent!

kabel

ja neurazam, ja sa pytam, ci poberat ID nie je ponizujuce (a este zurivo nahanat socialnu poistovnu, ze su pomali a trias sa o kazde euro) a praca pre teba ponizujuca je? To je velmi zaujimave.

Iveta Michael

kabel

ten invalidný mám na základe nejakej diagnózy,keď nemáš zdrav.problémy takého charakteru tak ďakuj BOHU ale neurážaj iných čo ich majú...

zjavne,nevieš aké to je.. :(

Iveta Michael

skrátka chcem vedieť či sa to môže alebo nie,lebo ak nie ja to načierno nebudem robiť,mám zábrany..vďaka za pochop:)

Iveta Michael

no iste,máš pravdu..ibaže ja nemusím riešiť ju,už dávno by som to urobila keby som chcela ale to je na jej svedomí,no mňa to skôr zaujímalo z pohľadu našich zákonov,ja som ešte nikdy nerobila nič bez papiera aj kvôli zápočtu..a práve sa mi núka jedna taká práca na rezidencii iného velvyslanectva kde budem strážiť chlapca (väčšieho) a ak to bude bez papiera či je to trestné alebo nie ked je to na pôde velvyslanectva inej krajiny,chápeš..? :)

filipov

Že sa ti chce míňať energiu na niekoho, koho tak neznášaš..

Ja sa snažím riešiť seba, ľudí, ktorých mám rada a veci, ktoré môžem ovplyvniť a zmeniť.. všetko ostatné mi príde zbytočné a plytvanie energiou..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.