Práca na rezidencii veľvyslanca

Príspevok v téme: Práca na rezidencii veľvyslanca
Iveta Michael

Zaujala ma jedna skutočnosť a síce fakt že poznám pár ľudí ktorí pracujú doslova ako služobnictvo na rezidencii istého veľvyslanectva a robia to bez zmluvy,načierno...
...nič nové pravda,no poznám istú ženu(mimochodom už z dvoch veľmi lukratívnych miest ju vyrazili ako nespoľahlivú,nedochvíľnu a nezodpovednú osobu )našla si miesto v rezidencii veľvyslanectva zo sídlom v Ba a ponúkli jej prácu normálne na zmluvu,odmietla a keď jej susedka vyčítala že by to nemala brať ako samozrejmosť,chválila sa že sa jej nemôže vôbec nič stať nakoľko náš zákon nemôže zasahovať do činnosti konkrétneho veľvyslanectva ani jej zamestnancov ( občanov SR)čiže neodvádza dane už asi druhý rok a je mimo zákona nepostihnuteľná.Mne to príde voči ostatným zamestanným nespravodlivé pokiaľ je pravdou čo tvrdí,ďakujem za názory!

Iveta Michael

kabel,robiť slúžku Arabom? a utierať hovná po ich psovi? fuj,v živote by som sa tak neponížila!
okrem toho pre mňa je ona persona non grata a nedovolím jej aby sa na mňa čo i len pozrela

pýtam sa preto na to,že som na vlastné uši počula ako pred časom vrieskala (pred kostolom) na jednu babu aká je podlá klamárka,mala plnú hubu úprimnosti a pravdy a pritom ona sama klame a podvádza,ja ju poznám už dlho a ty nemáš ani predstavu aká je to zákerná osoba..
Ona nikdy nedáva nezištne nikomu nič a o diskrétnosti nemôže byť ani reči,jej dlhoročnú kamošku riadne podrazila:(
ja som ju už 5 mes.ani nevidela pretože sa jej zámerne vyhýbam,ale veľmi ublížila mojej kamarátke a súviselo to práve s tým..

kabel

chapem, ze ta serie, ze ti neprispieva na invalidny dochodok...ale keby si si taku pracu nasla ty, tak by si to sem nepisala.