HELP!RYCHLE CHUDNUTIE/nemusi byt trwale/

rencaa

no ked si zacala teraz s intenzivnym cvicenim, je mozne, ze ti vaha zastagnuje, alebo dokonca sa zvysi. svaly su tazsie ako tuk, teda objemova hmotnost je vyssia. takze aj ked mas rovnaku hmotnost mozes byt stihlejsia. ovela lepsim ukazovatelom su cm :)

tinka228

fatgirl: to nie je o tom, že všetko ti rodičia pchajú pod nos. Tu ide o tvoju pevnú vôľu. Keď raz nechceš, tak nechceš. Aj ja som práve v odtučňovacej kúre a "musím sa" pozerať na svojho muža ako sa napcháva, ako má večeru aj 3x. Tečú mi sliny, ale odolávam. S kúrou som začala 05.05. s hmotnosťou 93 kg a k dnešnému dňu mám 88,6. Chce to len pevnú vôľu. Tiež sa mi podarí občas zhrešiť (napr. taká zmrzlina), ale diéta nie je o tom, že sa budeš stále len týrať. Takže hlavu hore a zatni sa.

fatgirl

to je take tazke schudnut 3kg?ja osm schudla 2kg od vianoc a uzstagnujem neviem co dalej ja potrebujem schudnut 10kg ...aleked aj chcem ale akonahle pridem domov a su doma aj rodicia vsetko mi pchaju pod nos

kiri

Tak si uvar tukozravu kapustovu polievku a ziv sa nou tyzden. Tam sa da urobit vraj az kilo denne, ale musi byt z coho chudnut.

girl

JANAJOJO
ja to mam horsie.ja musim schudnut dokonca 4 kilo uz!!!a preto,lebo idem ku doktorke.no dovi doopo.a strasne ma zjebka ked zisti ze som pribrala

janajojo

mackouško to nie je dieta ale asi zdravá výživa posúď raňajky-sardinky so zelen. potom desiat jogurt cnäkebrot obet trochu polievky olovrant cottagechese knäkkebrot večera tekvicové semiačka a to ide dokola.Pijem1.5l vody s citronom bicykl.40 min.potom brušáky.Za 3.5m týždna som schudla 2 kg ale pás nič a stagnuje to.Porad čo dalej o chvílu idem krútiť ale môžeš mi napísať budem v´dačná maminkajanka@inmail.sk