potrat

zúúúfalááá

no corti....ak je to len nedavno tak rychlo tabletku ktora ucinkuju ako zachrana po sexe a nedovoli uhniezdeniu vajicka ak je to uz viac ako 72 hodin tak to ti nepomoze ani toto....ale moja akoze co je moc to je moc..toto sa nedeje ani v zlych filmoch!!! treba sa ukludnit a uvazovat

corty

Mam strasny problem...asi po 3rokoch som opat stretla svoje ex-kamosky, sktorymi to za ten cas slo dost dolu vodou...Zavolali ma na party,z nej si vsak absolutne nic napamatam-najskor mi nieco namiesali...proste som uplne mimo z toho.Dalsi den rano som sa zobudila a vsade na tele som mala modriny a cucfleky.Netusila som co sa so mnou porobilo.Preto som isla za tou "kamaratkou" a pytala sa jej co sa stalo-ta mi veselo a bez stipky sudrznosti oznamila,ze si so mnou uzilo 5chalanov-som z toho uplne paf.Verte,bojim sa najhorsieho.Tak mi prosim niekto poradte co mi pomoze.18 mam az o mesiac...existuje nieco ako alternativa potratu?Prosim,niekto mi pomozte...prosim...

nani

patron:gratulujem :)...podobne som sa raz tak stresovala aj ja, lenze nam vtedy praskol kondom a musela som brat postinor no a to som bola v strese mesiac a dokonca aj viac..uz som bola zmierena s tym, ze nezabral a nakoniec kramy dosli a vsetko bolo ok...a tesim sa s tebou :) viem si predstavit aky velky suter padol zo srdiecka :)

patron

zistil som ze kramy dostala piateho takze jej meskali 8 dni. rano som siel za nou dal som jej peniaze na test a povedala ze netreba :) kramy prisli rano. :) Im Happy. dakujem ludkovia :)

patron

ved ja nehovorim ze to neje moja vina. podla mna to je vina nas oboch. ale ste tu zlaty. :-* hned rano za nou pojdem a uvidime

nani

patron klidek..mam 17, tiez som mala nepravidelne kramy, zacala som brat antiku vsetko sa napravilo.nestresuj..klidek,este nie je tehotna a nic nie je iste,daj zajtra vediet,ale podla mna nie je.ale tak musis si zobrat vinu aj na seba, bo mali ste pouzit kondom, teraz sa stresujes...ale drzim palceky:)

Soraja

patron a podla toho co pises jej menzes ani nemeska, no jeden den, to je nic, ja som tiez nemala pravidelny cyklus, aj teraz ho nemam este 100%ny, ale zvykli mi kramy meskat aj 10 dni, neboj nebude tehotna:-)

evinka

jj ece to nic neznamena.....a pravda...keby to mala dostat citila by to.........a nech nestresuje..boo aj stres robi svoje..stres moze kramy ece oddialit......test by som ece nekupovala...ale pomoze vam to tak prosim..... ukludni sa a isto sa dostavia......a nieje to drahe tak naklus do lekarne..a ty :-))