potrat

Soraja

patron ono vzdy rodicia, ked maju mladu dceru /(no aj syna), to urcite beru horsie, ale nidky nevies ako s arodic zachova, ver tomu, ja som mala iste problemy, ktore tu nebudem dalej rozvadzat, je to jedno, ale moj otec sa zachoval tak, ze keby mi to niekto predtym povedtl, tak by som neverila. Nepodcenuj rodicov, kolkokrat by si neveril, ako veci zoberu. Ale nestersuj hlavne, kup test a ked bude pozitivny, tak potom rozmyslaj co dalej. Ale je to dolezite rozhodnutie, takze premyslaj skor nez budes konat. Ale drzim aj tak palce nech to dopadne pozitivne pre vas a test negativne:-))))

ivka2

idem sa ja venovat svojim povinostiam, tak ti drzim prsty a daj vediet ako ste dopadli, a nabuduce pouzit ochranu:)dobru nocku

ivka2

no on pisal ze ich ma nepravidelne, takze ak by mala pravidelne tak mi vychadza na 7.maja , ale on tvrdil ze jej meskaju 8 dni:))ale ak mava cyklus nepravidelny tak je mozne ze to dostane mozno zajtra , mozno v piatok, a mozno az v priebehu buduceho tyzdna:)inak a ako sa citi??nema este pred menstruacne ,,syndromy,,?? lebo ja uz tyzden pred menzesom citim ze to uz na mna pride:)

evinka

ivka2..ak mala kramy 10.4 thak.....tak jej predsa meskaju....nie,???dnes je deviateho..a mala to dostat siesteho..nemeskaju jej sice tyzdem ale take dva tri dni urcite..ci neviem ratat?? uz som z tych vypoctof mimo :-)) hehe...aleeee fakt mala by to uz mat....ked ma cyklus 28 dnovy...

ivka2

ok, aj ked ich mala skor ako v utorok alebo v pondelok, tak aj tak jej este 8 dni nemeskaju..jedine ze by krvacala kazdych 20dni:))a to vby tak po roku vykrvacala:)) neboj sa!!!urcite neje tehotna!!a nabuduce kondom:)) aby ste predisli tym stresom, ja viem nazivo je nazivo:) ale aj my sme po tych stresoch zacali pouzivat kondomy..

ivka2

ak mala menzes 10.4 tak plodne dni mala od 21.4 do 24.4 ale to je len cca:) a kramy by mala dostat od dneska do piatich dni ak mava cyklus kazdych 28 dni, ak ich mava nepravidelne tak ich mozno dostane az na buduci piatok..:)

patron

aspon si myslim ze vtedy. no povedala mi ze mala kramy cez velku noc ale kedy presne tak to neviem viem len ze som bol vtedy s nou a bolo jej dost zle.a stale som cez velku noc u babky a pondelki sa vraciam tak neviem presne

ivka2

inak mi to velmi nepasuje ten moj vypocet:)ak mala 10.4.2007 menzes , tak ak mava cyklus 28dnovy, tak az niekedy na zajtra alebo v piatok by to mala dostat:)) asi ste sa prepocitali...lebo podla vsetkeho ako hovoris , ak by jej to 8 dni meskalo, tak by mala mat menzes 1.maja, a to by bolo prilis skoro..takze ste sa len sekli vo vypoctoch:)
takze este kludne mozes pockat v klude tyzden, a aj usetris:) lebo kramy jej nemeskaju:)

patron

Soraja prave ze nemam v pohode vychadzame.rozpravame sa atd. ale asi by sa v dcere velmi sklamala alebo by sa za nu hanbila. preto si myslim ze sa neuvidime. som si isty ze by sme sa nevideli