Sex ma nedrazdi

Príspevok v téme: Sex ma nedrazdi
prosimoradu1

moj priatel chce stale sex, asi ako väcsina chlapov :) sice mi to lichoti, je aj dost pozorny, ALE za nejake tie roky mojho zivota od kedy som vobec mala sex ma klasicky sex dnu az tak nedrazdil v ZIADNEJ polohe, pred tym som mala dlhodoby vztah a ani tam to enslo. Priatel sa mit o snazi vynahradzat inymi sposobmi (väcsinou marne), pripadne aj ja jemu ked nemame normalny sex, ale mam otazku: poznate nejake nove sposoby dosiahnutia oprgazmu, lebo to co mi tu davnejsie ludia radili (radila som sa o tom aj ked som mala rpedosly vztah) vobec nefungovalo. (obcas ho mavam ale vazne obcas). AKO MU NAZNACIT ZE MA BYT KREATIVNEJSI, ALE NIE TAK ZE SA MA OPYTA CO CHCEM? CHCEM NECH SAM SI ROBI SO MNOU CO CHCE ALE TAK ABY SOM NEVEDELA, CO MA CAKA A NEMUSELA MU DO TOHO HOVORIT :)A V PREDOSLOM VZTAHU AJ KED SME TO SKUSALI TOUTO FORMOU CO CHCEM, AJH TAK TO ENFUNGOVALO. VZTAHY SA NEMAJU POROVNAVAT ALE TENTO PROBLEM MAM ROVNAKY, INE NASTASTIE NIE. Podotykam, ze mam chut an sxe, sice nie kazdy den ako on, ale mam ju pravidelne takze som zdrava a tiez viem zvlhnut. Dakujem za rady :) pripadne, mate ine napady ako to riesit? som z toho dost nestastna :,( viem, ze su aj ine problemy na svete a vaznejsie choroby, ALE laska a dobry vztah je rpedsa jedna z najväcsich hodnot- v nasom vztahu je prava laska, naozaj sa lubime, tak je to dolezite, ja som za cely moj zivot chodila len s chaslanmi, ktorych som naozaj lubila, preto ich nie je vela iba minimum. na nezaväzne ulety fakt nei som. dakujem :)