Vstup do armády a 12 minútový beh - 2300m

Príspevok v téme: Vstup do armády a 12 minútový beh - 2300m
Haluska.sima

Dobrý deň, mám dotaz k disciplíne beh na 12 minút. Potrebujem si natrénovať za cca 8-9 týždňov vzdialenosť 2 300m za 12 minút. Momentálne za tých 12 minút odbehnem cca 1900 - 2000 m. Je reálne za tých 8-9 týždňov toto nacvičiť? Behávam teraz 3krát týždenne, 2krát mám 2 hodinový tréning Taekwon-da a 2krát v týždni mám uplné voľno. Ak mi dávate reálne šance, prosím o návod "AKO NA TO"... (ako často tréningy, aké vzdialenosti, prípadne nejaké behačky do schodov, do kopcov...). Ďakujem vopred za reakcie.

Marleydarley

Dobrý den, potřebuji pomoct ohledně 12ti minutovky. Musím zaběhnout 2800m, ale dávám max. 2600 a nemůžu se posunout výš nevíte někdo nějakou radu?

0vecka

podla mna je rano blbost, rano este nemas tolko cukru v krvi a odpalis si tym svaly, ale niesom expert. Ja by som si skor nasiel nejaky treningovy plan beh na 3200m. Okrem toho tie dva mesiace su dost na to aby si to zmakol. Inak co som cital na nete najdalej a najrychlejsie zabehnes so stalym tempom takze nejaky prerusovany beh by som ani neriesil mozno ak by si mal viac casu.

na tych 2000m si musel trenovat alebo to das len tak z fleku?

hjkloiuytrew

si zena?
lebo ja bez problemov zabehnem dva a pol km za 12 min.
skus kazdy den rano po malich ranajkach hodinu behat prerusovane s chodzou....a raz za tyzden si daj vytrvalostny beh,bez maximum kolko vydrzis na plno