Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V ktorom obchode je najkvalitnejsi ovozel?

NEnormalna

Najradšej mám naše ovocie- jablká, hrušky, slivky, marhule :) mňam
kým je ešte dyňová sezóna, tu na juhu kupujem červený a žltý melón stále :D

NEnormalna

Z reťazcov sa mi najviac pozdáva kaufland a lidl, najmenej billa. Ale záleží zas od toho, v akom meste, aká pobočka.. najradšej mám ale "náš zelovoc" priamo zo záhrady, od známych alebo z tržnice :) akurát dnes som si bola nakúpiť, aj v daždi :D

onyx

lol, u nás je preferovaný Lidl, ale najviac sa kupuje v Tescu...
farmárske trhy, ktoré si vychvaľujú za hranicami /tkzv. local/ tu vôbec nefunguje. Všetky tie brečky sú skupované z veľkosladov, takže na záhradku a vôňu tam nenarazíte...

Ak ovocie a zeleniu - tak zo záhradky, sezónne... to by dietárky zinfarktovali... napchávať sa cibuľou, kapustov, cvikľou a spol... nie jahôdkami, shitake, a citrusy každý deň. Ja milujem južanské plody tiež, ale nebio chemizovaný odpad je... odpad... bez vitamínov, takže to nemá vôbec cenu.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.