Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vas najlepsi pripravok na zehlenie vlasov

aj.ja

presne, ja nechapem co na tak dobrom vyrobku chceli vynovit, skoda je ze sa im podaril pravy opak, ja som z toho neskutocne rozcarovana teraz nemozem najst ziadnu nahradu, hocico si dam na vlasy tak sa mi vo vlhku zvlnia a ten pripravok od welly bol jediny s ktorym sa mi vlasy nezvlnili, ich novota je absolutny prepadak, mne to pride skor ako nejaky gelovy sprej na vlasy a nie pripravok na teormoochranu ale bohuzial s tym nespravime nic

sanyka ty si nenasla nejaku dobru nahradu za tento produkt?

sanyka151

aj.ja :presne viem na ktorý výrobok od welly myslíš. ten bol perfektný...lenže presne ako hovcoríš nevyrábaju ho. Vraveli že sa zmení balenie a vynoví sa ale ten náhradný je uplne oničom :(

aj.ja

ja premyslam nad vyrobkom maxima,odporucala mi ho jedna kadernicka, myslim ze ho maju na stranke kadernicky servis sk,ja som pouzivala kvalitny produkt od welly s ktorym som bola nadmieru spokojna lenze ho prestali vyrabat a nahrada zan je uplne chaba

sanyka151

Tiež by ma to zaujímalo :) žehlim si vlasy často vyskušala som už aj pár prípravkov ako je iron smoother od Matrixu alebo guardian angel alebo od baley alebo schwarzkopfu ale akosi ma žiadne neuspokojil.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.