Dievčatá ma nemusia

Príspevok v téme: Dievčatá ma nemusia
sanyka151

Mám problém a dosť ma trápi. Akokolvek sa snažím s väčšinou dievčat si nesadnem. Ja by som aj chcela, som milá priatelská ale vždy po čase vyjde najavo že ma tá dotyčná ohovára a nema ma v laske. S chlapcami žiadne problémy nemám s nimi vychádzam perfektne ale akonahle sa tam objavi dievča a viem že ma nemá rado necítim sa vo svojej koži a nechce sa mi ani zapajať do tem :-/ nemám žiadnu najlepšiu kamaratku s ktorou by som sa mohla podeliť o svoje problémy alebo sa vyrozprávať či ísť na nákupy ako je to zvykom...pár kamarátok mám ale byvaju bud daleko odo mna alebo sa stretávame len raz za čas. Poradte čo robiť. je chyba vo mne alebo čo mám robiť?

kafe

a prečo si chceš sadnúť s babami, ktoré sú jednoducho na "inej vlnovej dĺžke"? Máš pár kamošiek, partiu chalanov a priateľa. Bodka. Tak to je, mohlo by byť aj lepšie, ale momentálne si užívaj tých priateľov, ktorých máš. Nepotrebuješ sa snažiť, je úplne normálne že si s niekym rozumieš a s niekym nie. Rozumieť si so všetkými sa nedá.

sanyka151

Taktiež si rozumiem s kolegynou. tam je zas problém že robíme v jednej predajni na striedačku takže nemáme kedy byť spolu :(

sanyka151

Niektoré poznám z bývalých zamestnaní alebo zo školy. Jedna má velmi málo času lebo má synčeka a je to slobodná mama. je na všetko sama. Občas ked sa nájde čas sa stretneme a vieme sa skvele porozprávať aj zabaviť. Zial málokedy sa nájde príležitosť. Druhá chodí do zahraničia pracovať, týžden je vonku a týžden doma. Ked si nájde čas takisto sa vieme zasmiať a porozprávať ale za ten týžden si musí nájsť čas na viacerých. Dalsia dobrá kamarátka pracuje pon-sobotu do večera do 18:00 a potom cestuje domov na dedinu takže tiež nieje stále čas. občas po práci sadneme na kávu a vyrozprávame sa. Tie dalsie ktoré stretávam ked chodím von s priatelom zrovna priatelské niesu. Su v partii asi 4 a rozumiem si s jednou. Tá ale tiež ked su tam ostatne kecá skor s nimi a ja som mimo pretože sa mi pretvarovať voči tým trom nechce :-/ Chlapcov je v partii asi 10 a so žiadnym problém nemám. mohla by som menovať ešte pár dalších dievčat ale pri tých mám pocit že si hladaju vyhovorky a keby chceli čas by si na mna našli

lilyiankaa

a to sú aké ženy? prichádzaš s nimi do styku, keď si s priateľom, či kedy, pri akých príležitostiach? lebo ak len raz za čas, tak samozrejme, že si k tebe nevytvoria žiaden vzťah, nemajú predsa na to dôvod ... ak sú to matky, tie zamestnávajú ich deti a keď iné majú svoju partiu, tiež asi nevidia dôvod s tebou nejak viacej nadväzovať komunikáciu či vzťahy .. i keď pre mňa čudné

sanyka151

Pár normálnych by sa aj našlo..len je ťažké sa s nimi zblížiť. Každá ma svoju partiu aj priatelky a nemusí premýšlať nad niečím takýmto ako ja. dalšie su zas bud už matky alebo bývaju vo vedlajších dedinách a tiež maju vlastný život. je to ťažké :-/

lilyiankaa

baby sú hlavne závistlivé, a možno preto sa v ich spoločnosti necítiš dobre .. sú to intrigánky, a ohovárajú .. preto sa ti nemôže stať, že s chalanmi by si čosi také zažila, chalani neriešia, nemiešajú sa do života, proste si život užívajú a nehľadajú na rozdiel od báb stále nejakí chyby na druhých .. preto ti baby asi nikdy nesadli a nemusíš ich .. lebo máš možno zmýšľanie viac chlapské ...
samozrejme sú aj normálne v poho baby, len som chcela poukázať na to, s akými asi príchádzaš do styku ty ... alebo sú to baby čo si niečo namýšľajú a robia zo seba viac ako sú ....