Unava , Tocenie v hlave, Busenie srdca , Uzkost, Problem zo zaostrenim

Príspevok v téme: Unava , Tocenie v hlave, Busenie srdca , Uzkost, Problem zo zaostrenim
dennis

Zdravim mam problem ako som uz v nadpise spomenul s tocenim hlavy , koncentraciou , uzkostami a pod..
Cele to zacalo 30.AUG.2013 ked sme boli na party a a doslo mi nevolno z energetickeho napoja s vodkou.. NEPIL SOM TOHO VELA ! siel som von cely vystresovany ze sa mi horsie dychalo aj som vracal ale nasilu z toho ze chcem vsetko to svinstvo zo seba dostat von .. po hodinke a pol sa mi ulavilo celkovo a vratil som sa spet do podniku preslo to a bolo fain.. 2 dni na to mi zacalo byt niak nevolno tocila sa mi hlava mal som aj hnacku siel som k lekarke co ma poslala k infektologicke ktora mi spravila testy a nasadila antibiotika Ciphin 500. Stav sa mi niak extra nezlepsoval akurat hnacka presla ale bolo niake virusove obdobie tak som to bral tak ze mam skratka niaky virus. Antibiotika som po 3 dnoch vysadil pretoze mi nesadli a bol som znich celkovo niak psychicky rozhadzany co mali aj ako vedlajsie ucinky napisane .. A vlastne moj problem pretrvava stale citim sa akokeby nesvoj , som dost slaby mam miernejsie tocenie v hlave mal som chvilku aj pocit akokeby mi som mal nieco zaseknute v krku , mam problem zo zaostrenim niekedy ma prepadne pocit zhorseneho dychania.. Bol som na testoch vsetko mam ok Mocove testy OK , Krvne Testy OK , Vyter OK , EKG OK , Tlak som mal zvyseny na zaciatku choroby zo strachu a stresu 155 na 90 ale potom klesol.. Chcem sa spytat o radu ci mi niekdo moze pomoct co mam robit niekedy na mna dojde aj plac z nicoho nic.. Myslel som si ze to moze byt aj z jednej stresujucej situacie ktora sa mi stala par dni pred akciou " kde som zazilz dalsiu stresovu situaciu ked som bol na dovolenke a predcasne som musel ist prec islo o dovolenku na malej yachte kde som dostal silnu morsku chorobu a zazil situaciu kde sme sa skoro prevratili s lodou.. vtedy som dostal strasny krc do brucha od strachu.. Pisem to sem ci to nema niaku alebo nemoze mat niaku suvislost zo vsetkym.. Nikdy mi nic nebolo nikdy som nebol na nic alergicky len toto cele uz trva niak dlho a neviem ci uz som vydepkovany alebo co.. prosim o radu DAKUJEM !! :)) S pozdravom Denis

Pamela777

zrejme ide o vestibularny syndrom a/alebo neuroboreliozu. treba spravit testy. bezne krvne testy na to nestacia. povedz lekarke o tychto dvoch diagnozach, lebo oni su prisprostasti a trvalo by im 2 roky, kym by na to prisli