Ako si dat vlasy do poriadku?

Príspevok v téme: Ako si dat vlasy do poriadku?
orchidejka

ahojte. prosim co by ste mi odporucili na znicene vlasy. totizto po umyti sa mi na pravej strane na niekolkych pramenoch vytvori taka guca vlasov, ktora nejde ani dobre rozcesat, potom sa iba zachytvaju na hreben a su take roztrapkane. zda sa mi ze celkovo mam aj dost suche vlasy. ako ich mam dat doporiadku? mate nejake odskusane recepty?

zuzi74

Podla mna ziadna kozmetika nezlepsi kvalitu vlasov, ak su rozstrapkane. Jednoducho musia dorast. Ak sa vlasy zacuchavaju, tak treba pouzit kondicioner alebo masku alebo nezmyvatelny sprej na rozcesavanie a opatrne precesat.

ina prezyvka

to mam aj ja a to ani nemam znicene vlasy :) vzdy po umyti sa mi nad celom a na boku hlavy na pravej strane tak dobre zacuchaju.. ale odkedy pouzivam kondicioner, tak to ide pekne rozcesat :)

winki

Zničené konce ostrihať. A potom olejčekovať, olejčekovať a olejčekovať.

Ja si dávam pred umytím na dľžku vlasov olivový olej asi na hodinku. Umyjem a na polosuché dám olejček na končeky. Sem tam henna, sem tam preplachujem žihľavovým vývarom.

Žiadne tužidlá, laky, gél. Žehlička raz do roka, fén možno raz, dva krát do mesiaca.

maddie

ver mi, nič ti nepomôžem viac ako nožničky - zničené vlasy odstrihnúť a o dorastajúce sa starať a vyživovať